Послуги тепловізора та усунення тепловтрат

Услуги тепловизора Пошук та усунення тепловтрат проводиться на спеціальному обладнанні - тепловізорі. Тепловізор забезпечує пошук тепловтрат. які були викликані інженерними помилками, дефектами матеріалів і тих чи інших недоліків ремонту. Головною метою такого обстеження є виявлення та усунення основних осередків тепловтрат, в теплоізоляції, опалювальних системах, електропроводці, а також вирішити проблеми з високою вологістю або навпаки сухістю в приміщення.

Тепловізійне обстеження в місті Київ

Основними елементами тепловтрат в житлових приміщеннях є: стіни, вікна, фундамент, дах, вентиляція і каналізація. Внаслідок чого, в середньому втрачається 60-70% тепла.

У період опалювального сезону особливо гостро стоїть питання про економію грошей на обігріві приміщень. Звичайно, число витрат значно збільшується коли доводиться заповнювати ще й ту кількість втраченого тепла через перерахованих вище витрат. Власне для цього ще до початку утеплення варто провести тепловізорне обстеження, яке допоможе правильно розрахувати витрати на утеплення при встановлених тепловтратах. А по виконанню всіх необхідних робіт, допоможе побачити непомітні для ока людини недоліки монтажа.

тепловизионное обследование заказать

Вартість тепловізорного обстеження

Ціна обстеження безпосередньо залежить від устаткування на якому воно проводитися, а також від стану приміщення. В середньому, хороший апарат буде коштувати 3000 $, виходячи з цього всередньому саме обстеження буде коштувати:

  • Квартира - від 1 $ за 1м.кв .;
  • Приватний будинок - від 4 $ за 1м.кв.

Сама техніка обстеження досить проста: тепловізором, як рентгеном сканується будівля, як зовні так і зсередини, після чого вимальовується чітка картина всіх проблем. Більш того, цей прилад допомагає визначити й інтенсивність тих чи інших тепловтрат.

Додаткові функції послуги тепловізора

  • Виявляються місця виділення конденсату, який призводить до цвітіння стін надалі;
  • Виявляються засмічення в опалювальних системах;
  • Допомагає в плануванні настанови обігрівальних вузлів;
  • Виявляється місця протікання труб і дахів;
  • Відстежується наявість тріщин в стінах;
  • Контролюється герметичність віконних склопакетів;
  • Простежується стан електропроводки;
  • Виявляються місця проживання гризунів.

Простіше кажучи, проводиться повноцінний рентген, для перевірки "здоров'я" Вашої оселі.Тепловізійне обстеження виявляє всі дефекти, які впливають на величезну кількість тепловтрат і зайвих витрат на електроенергію. Найважливіше, що проводиться не тільки контроль, але ще і дається експертна оцінка і подальші поради для усунення тепловтрат.

Підготовка до тепловізорного дослідження

тепловизионное обследование в городе Киев Перед тим як приступити до даного виду дослідження, необхідно в першу чергу дочекатися сприятливої погоди. Адже різниця між внутрішньою і зовнішньою температурою повинна бути не більше 8 градусів. Якщо природа цьому не сприяє, необхідно вручну відрегулювати цей показник шляхом нагрівання або охолодження приміщення. Більш того, це має бути ранній ранок, щоб сонце не нагрівало поверхню, що спотворить результати аналізу. Так само не підходить сильно вітряна погода.

Ми забезпечимо Вам ефективний пошук тепловтрат

Для цього встановлюється верхня і нижня межа температури, налаштовується діапазон термозахвату і вибирається рівень теплового захисту. Інші налаштування провадитися виходячи з матеріалів, з яких споруджені стіни. Добре налаштований тепловізор - запорука точного результату!Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини