Проектування і допомога по переходу на пільговий тариф

Компанія SSBB допоможе Вам оформити пільговий тариф для електричного опалення. Перехід на пільговий період допоможе Вам значно скоротити витрати на опалення при цьому насолоджуючись теплом повною мірою.

Допомога при переході на пільговий період

Настання холодного періоду і щорічне підвищення цін на опалення в Україні змушує жителів нашої країни вибирати різноманітні методи економії бюджету.

Одним з найбільш вдалих методів економії на опаленні, на сьогоднішній день є перехід на пільговий тариф. Згідно із заявою НКРЕ України з 1 жовтня по 30 квітня в нашій країні запроваджено пільговий тариф при обігріві житлових будинків з електроустановками.

При таких умовах вартість опалення становитиме 0.9 грн / кВт * год до 3000 кВт * / міс, далі кожен кіловат по 1.68грн.

Приємним моментом пільгового тарифу є економія двухзонного електролічильника. У цьому випадку мешканці будуть платити вдвічі меншу суму за електроспоживання енергії в нічний час (з 23:00 до 7:00) - за тарифом 45 копійок за кВт / год.

Умови переходу на пільговий тариф

Варто зазначити, що постанова НКРЕУ поширюється тільки на будівлі без газового опалення. Більш того, до нього потрапляють тільки системи, для яких можливо застосувати проект, наприклад тепловий насос або електрокотел. Але не діє на:

 • Інверторні кондиціонери (з функцією обігріву).
 • Електроконвектори.
 • Теплові вентилятори (дуйка).
 • Навісні термопанелі.
 • Мобільні обігрівачі.
 • Кабельні системи обігріву (тепла підлога).

Важливим моментом є те, що до електрокотлів можуть підключитися навіть мешканці багатоповерхових будинків, так як відрізка труб ніяк не вплине на інших жителів.


Етапи переходу на пільговий тариф:


1. Підготовка документів

2. Укладання договору

3. Виконання робіт з проектування

4. Отримання документації (проекту)

Необхідні документи при реєстрації в РЕМ

При переході на пільговий тариф, важливим моментом є грамотна підготовка документів. Для оперативного підключення Вам необхідно підготувати такі документи:

 • Копія сторінок паспорта: перша, друга і одинадцята.
 • Ідентифікаційний код.
 • Документ про право володіння житлом.
 • Документ, який підтверджує відсутність іншого виду опалення.
 • Техпаспорт на обладнання.
 • Техпаспорт квартири / приватного будинку.
 • Договір про енергозабезпечення.
 • Заява про підключенні електроопалення.
 • Довіреність, якщо житло зареєстровано на іншу людину.

Все це відправляється на розгляд у РЕМ, і в разі позитивного рішення Ви підписуєте новий договір "про надання електроенергії".

Економія на пільговий тариф

Провівши досить нескладні обчислення, і розрахувавши приблизну суму грошей, яка витрачається на обігрів середньої площі квартири або ж будинку, за опалювальний сезон при стандартному використанні газу в якості вогнища тепла, в загальному виходить приблизно 21 000 грн. Але при цій же площі, використовуючи електронну систему опалення, виходить ± 11000 грн. Економія очевидна!

Ціна середнього "багатотарифнику" становить 1500 грн,тобто з тією кількістю грошей, що Ви економите за період опалення, все окупається вже на другий - третій місяць, а перспектива при цьому йде на майбутнє, адже термін використання становить 16 років!

На жаль, за прогнозами електроенергія дорожчатиме в наступні роки в середньому на 18% у рік, а це значить, що через невеликий період часу, суми в квитанціях українців значно збільшаться.

>
Тарифна ставка Реальна вартість Очікуване зростання
2017 2018 2019 2020
Прогноз подорожчання - +20% +17,5% +19%
Стандартний тариф 3024 грн 3628 грн 4264 грн 5074 грн
Стандартний+Двозонний 2520 грн 3024 грн 3553 грн 4228 грн
Пільговий + Двозонний 1350 грн 1620 грн 1904 грн 2265 грн

Тому краще зараз піклуватися про економію і переходити на пільговий тариф. Для цього звертайтеся в компанію SSBB. Ми допоможемо Вам в ефективному переході на пільговий тариф, який допоможе Вам значно скоротити витрати!

Відправ заявку на безкоштовну консультацію до Нового року та отримай знижку на проектні роботи Замовити безкоштовну консультацію


Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини