Встановлення електроопалення в Києві

Установка электроотопления в Киеве

Серед безлічі систем, які Ви можете замовити на сьогоднішній день, найбільш поширеними є системи електроопалення квартири і будинків.

Замовити встановлення електроопалення в місті Київ і по всій Київській області Ви можете у нас. Компанія SSBB надає професійний монтаж електроопалення та інших типів опалювальних систем вже більше 5 років. Також ми проводимо обслуговування опалювального обладнання та ремонт. У нас Ви можете замовити встановлення будь-якого типу опалювального обладнання.

Монтаж і встановлення електроопалення в місті Київ

У нас Ви можете замовити встановлення будь-якого типу електричних котлів. Фахівці компанії SSBB володіють величезним досвідом роботи в даній сфері і при необхідності допоможуть Вам підібрати найбільш вдалей варіант електроопалення з урахуванням всіх Ваших побажань, специфіки приміщення і електронавантаження, яке здатне витримати Ваше житло.

Котли електричного опалення бувають таких типів:

 • Індукційні моделі котлів.
 • ТЕН котли.
 • Електродні котли.

Переваги які має електричне опалення будинку та квартири:

 • З 12 листопада по 1 квітня кіловат налічується за мінімальною ціною.
 • Встановлення лічильника день / ніч
 • Швидке нагрівання.
 • Автоматизація управління і простота у використанні.
 • Компактні розміри системи електроопалення.
 • Легкість в монтажі.
 • Безпека експлуатації.
 • Не потрібно отримувати жодних спеціальних дозволів на підключення.
 • Немає необхідності підключати димовідвод.

На сайті компанії SSBB Ви можете купити електроопалення у квартиру, ціна якого окупить себе вже за цей опалювальний сезон. Системи які ми встановлюємо підходять для опалення будь-якого типу приміщення: електроопалення будинку, електроопалення квартири, електроопалення офісу, опалення великих підприємств і виробництв.

Також у нас Ви можете замовити проект на електроопалення, ціна якого буде залежати виключно від типу і маштабу Вашого приміщення. Ціна на монтаж і встановлення прораховується індивідуально!

Монтаж электроотопления Киев

Професіоналізм фахівців компанії і гарантія якості послуг

Компанія SSBB має всі необхідні ліцензії на встановлення систем опалення, і дає гарантію на цей вид послуг. Фахівці SSBB - це надійні інженери-проектувальники, які мають багаторічний досвід роботи, а тому гарантують безперебійну та якісну роботу систем, які встановлюють. Всі монтажники регулярно проходять навчання по роботі з обладнанням на підприємствах-виробниках топові системи електроопалення. Навчання проходить як в Україні, так і за кордоном.

Фахівці мають всі необхідні сертифікати, підтверджуючі професійний рівень і допускають до роботи з системами опалення будь-яких типів.

Вартість електроопалення квартири і будинки

Цього року за електроопалення квартири ціна буде нараховуватися за пільговим тарифом. З 1 жовтня тариф складе 90 копійок за кВт-годину. Граничний обсяг споживаної енергії в цьому тарифі становить 3000 кВт / місяць. Все що понад встановлену норму, буде нараховувватися за стандартним тарифом 1,68 грн / кВт-год. Даний тариф поширюється на всі житлові типи приміщень - будинки і квартири з встановленими електричними системами. При цьому власники двухзонного електролічильника, будуть платити вдвічі меншу суму за електроспоживання енергії в нічний час (з 23:00 до 7:00) - за тарифом 45 копійок за кВт / год.

згідно документації Національної комісії, яка регулює державні сфери енергетики і комунальних послуг, такий тариф поширюється на весь опалювальний сезон, починаючи з жовтня місяця до кінця квітня.

Чому підключення системи електроопалення так успішно

Це найоптимальніший варіант для монтажу, який володіє характеристиками високими порівняно з іншими типами опалювальних систем.

 • Монтаж там, де інші системи недоступні. Наприклад, в приватному будинку встановити газове опалення може мало хто, оскільки газопровід є далеко не у всіх населених пунктах України. У цьому випадку встановлення електроопалення кращий і швидший варіант обігріву приватного будинку або дачі.
 • Автономне електроопалення квартири. Ви можете бути абсолютно незалежні від комунальних служб, безладу в датах початку опалювального сезону і вічної метушні з рахунками за опалення (які в останні роки все більше лякають жителів країни своїми захмарними сумами).
 • Економне електроопалення. Цей вид опалювальних систем відкриває величезні можливості в контролі своїх витрат на опалення житла. Ви самі контролюєте потужність і тривалість обігріву, що вже значно скорочує витрати на опалення. У свою чергу сучасні системи електроопалення, які ми встановлюємо, відповідають найвищим класам в опалювальному обладнанні, скорочуючи Ваші витрати на електроенергію.

Також у нас Ви можете замовити встановлення інших типів систем опалення:

 • підключення газових систем опалення;
 • монтаж твердопаливних систем;
 • встановлення систем на рідкому паливі - дизельні системи;
 • монтаж систем альтернативних джерел (повітряні і тд)

Звертайтеся в SSBB вже прямо зараз і вже завтра Ваш будинок отримає нове тепло і затишок! Для оформлення замовлення Ви можете зателефонувати за вказаними телефонами на сайті або оформити онлайн заявку.Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини