Встановлення систем водопостачання та водовідведення

Системи водопостачання та водовідведення - це системи, які є запорукою забезпечення нормального життя і діяльності будь-якої людини. Основним завданням системи водозабезпечення є забезпечення людей водою, холодною чи гарячою, в залежності від потреби. Це стає можливим при підключенні будинку до водопровідної системи.

Водопровідна система може бути централізована. При відсутності централізованої системи подачі води виникає необхідність для створення індивідуального водопостачання. Таке водопостачання ще називають - автономним. При тому воду добувають зі свердловин, різноманітних колодязів і водойм. Кількість води має поставлятися в повному необхідному обсязі, необхідної температури і необхідної якості.

Замовити монтаж водопостачання та водовідведення в Києві

Компанія SSBB вже більше 5 років займається монтажем та встановленням різноманітних систем водопостачання і водовідведення для житлових і не житлових приміщень. У нас Ви можете замовити встановлення водопостачання для квартири, приватного будинку, офісу, промислових приміщень. Ми встановлюємо такі типи систем:

 • Господарсько-питні. Ці системи служать для забезпечення будівель водою, призначеної для задоволення господарських потреб споживача. Використання в якості питної води, для приготування їжі та інших потреб вимагають чистої води.
 • Протипожежні. Системи, завданням яких є наповнення протипожежних резервуарів, а при необхідності гасіння пожеж або будь-яких загорянь.
 • Виробничі. Системи призначені для водозабезпечення виробничих будівель, для наповнення басейнів, поливу газонів тощо.

Монтаж водоснабжения и водоотведения

Весь склад водопроводу в будівлі можна розділити на

  • Труби та з'єднувальні фітинги.
  • Різноманітні крани, вентилі, засувки, змішувачі.
  • Прилади, які відповідають за рівень і тиск води в системі. (Манометри, водоміри).
  • Різноманітне додаткове обладнання. (Насоси).

Системи водопостачання, які ми можемо встановити складаються з:

   • Споруд, що відповідають за забір води з природних резервуарів.
   • Споруд, які відповідають за підйом води, подачу її до очисних станцій та інших місць, які відповідають за очищення і зберігання.
   • Споруд, що відповідають за очищення води від різноманітних домішок і приведення води в норму, встановлену законом.
   • Мережі труб, що відповідають за транспортування і подачу води до місць споживання.
   • Всілякі башти та резервуари, що відповідають за регулювання і запас води.

Безпосередньо в будівлі системи водозабезпечення складаються з декількох трубопроводів. Матеріал для трубопроводу використовують різноманітний, це можуть бути як пластикові, так і металеві труби. Завданням внутрішнього водопроводу є транспортування води з зовнішнього водопроводу до місць водозабору.

В залежність від води, яка переміщається по водопроводу їх ділять на гарячий і холодний водопроводи.

Система водовідведення в приміщеннях представлена системами каналізацій. Завдання такої системи полягає в прийомі, очищенні і переміщенні забруднених стоків всередині будівлі і за його межі. Переміщення забруднених стоків здійснюється в загальну мережу каналізацій (при наявності внутрішнього водопроводу), або в місця, призначені і обладнані для очищення стічних вод.

Монтаж системи водовідведення

Ми проектуємо та робимо монтаж таких видів системи водовідведення:

   • Система стоку господарських і побутових вод.
   • Система стоку стічних вод з підприємств.
   • Система стоку дощової води і води від талого снігу.

За способом очищення системи водовідведення ділять на загальні системи і роздільні. Загальні системи водовідведення використовують для відведення всіх видів стічних вод (дощової, побутової, виробничої). Такий спосіб застосовують у разі можливості спільної очистки. Роздільні системи водовідведення використовують при необхідності попереднього очищення. Для транспортування стічних вод всередині будівлі використовують каналізаційні труби. Розміри і розташування труб проектується фахівцями в залежності від навантажень і виду стічних вод.
Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини