Встановлення систем зовнішнього освітлення

Установка наружного освещения Встановлення систем зовнішнього освітлення - це комплекс робіт з проектування та монтажу систем. які забезпечують освітлення на відкритому просторі. Системи зовнішнього освітлення виконують найважливіші функції в житлових кварталах, в яких паралельно з зонами для пішоходів проходять зони з великою транспортною мережею.

Ми встановлюємо системи зовнішнього освітлення для трас і автомагістралей, для кортів, футбольних майданчиків і стадіонів, встановлюємо невеликі системи освітлення для бігбортов і зовнішніх вивісок.

Встановлення зовнішнього освітлення в місті Київ

При проектуванні систем зовнішнього освітлення ми враховуємо такі важливі фактори комфорту світла:

  • світло не повинно засліплювати людей на вулиці;
  • не повинен світити в вікна житлових будинків і квартир;
  • повинен бути приємним для сприйняття і не повинен викликати дискомфорту.

При виникненні ситуації, коли цього домогтися неможливо встановлюють освітлювальні прилади, які направляють потоком світла або екранують пристрої.

Як підібрати відповідний тип зовнішнього освітлення

Під час вибору приладів для освітлення велику увагу варто звернути на лампу, якого вона типу, її колірну температуру і особливості спектра. Також велике значення приділяють дизайну світильників. Освітлювальні прилади підбирають максимально підходящі до архітектури будівель.

Основний вплив на кількість освітлювальних приладів надають технічні характеристики: розмір самого приладу освітлення і функції розподілу світлового потоку. Завдяки цим характеристикам з'являється можливість для безпомилкового визначення кількості і точок, на яких будуть встановлюватися освітлювальні прилади.

Монтаж наружного освещения

Підбір опор для освітлювального обладнання

Найбільш частим способом при монтажі освітлювальних приладів на площі житлової зони, прийнято вважати спосіб встановлення приладів освітлення на стійку різної висоти, розташовану вертикально. Найчастіше такий спосіб використовують для того, щоб висвітлити доріжки для руху пішоходів і місцевості навколо них для того. щоб висвітлити ширшу площу використовують більш потужні лампи, які встановлюють на максимально високих опорах.

Також існують інші типи опор:

  • вертикальні підвіси або опори;
  • фасади будівель;
  • несучі троси;
  • на землі.

При виборі зовнішнього освітлення варто звернути увагу на завдання, які стоять перед освітленням. Від цього безпосередньо залежить вид світильника і можливість його кріплення.

Зовнішнє освітлення площ та інших відкритих ділянок

Для освітлення великих територій (площ та інших відкритих ділянок), а також для освітлення місцевості поблизу фасадів будівель широко використовують сферичні світильники з матовим склом. Але варто пам'ятати, що такі світильники погано впливають на сприйняття різноманітних зелених насаджень (чагарники, дерева).

установка наружного освещения

Зовнішнє освітлення тротуарів і проїжджої частини

Для освітлення тротуарів і проїжджої частини використовують більш універсальні освітлювальні прилади. Наприклад, світильник з чашоподібним корпусом, оснащений оптичною системою, завдяки якій потік світла направлений строго донизу. Особливістю таких світильників є можливість їх встановлення при наявності рослинності, що не реагують на сприйняття світла.

Підвісні світильники частіше встановлюють в місцях, де відсутня можливість монтажу фасадних приладів освітлення, або вони будуть освітлювати будівлю дуже сильно. Кріпленням для таких приладів освітленніия служить несучий трос. Кріплять такий трос між сусідніми будівлями. Для такого кріплення розроблені спеціальні освітлювальні прилади змінного світла.

Зовнішнє освітлення парків, прогулянкових доріжок

наружное освещение Для освітлення парків, прогулянкових доріжок використовують світильники на тумбах. У таких місцях функції освітлення полягають в необхідності отримання комфортного візуального сприйняття.

Також можуть застосовуватися інші освітлювальні системи, завдання яких полягає у висвітленні ставків, декоративних рослин і ін. Для отримання максимальної віддачі від систем зовнішнього освітлення необхідні ретельні розрахунки, з урахуванням соціальних і культурних чинників. </p
Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини