Що таке тепловизионное обстеження, для чого воно потрібне?

Що таке тепловизионное обстеження, для чого воно потрібне?

 


Ви запаслися вугіллям і дровами, і бажаєте весь холодний період провести в теплі і комфорті? Тоді ви повинні розуміти, що навіть найкращі системи опалення можуть бути неефективними, якщо в будинку є джерела втрати тепла. Їх потрібно терміново ліквідувати, щоб теплова енергія зберігалася в будинку якомога довше, і фінансові кошти не витрачалися даремно. А для цього необхідно спочатку знайти ці витоку, зробити це самому нелегко, знадобиться спеціальний пристрій, набір знань і умінь.

Тепловізійне обстеження - справа рук фахівців. Така процедура може контролювати теплоизоляцію будь-якої будівлі.

Які завдання виконають т епловізіонное обстеження

До завдань цього обстеження входить:

  • З'ясування, в яких ділянках будинок витрачає тепло;
  • Визначення всіх прихованих недоліків будівництва та їх точного місця розташування. В подальшому встановлення всіх необхідних способів їх усунення;
  • Визначення найефективніших способів утеплення приміщення;
  • З'ясування місця витоків покрівлі та стану утеплювача;
  • Дослідження пошкоджень в будівельних конструкціях;
  • Перевірка на правильність монтажу дверей, вікон, стін і т.п .;
  • З'ясування причини тазайвої вологості або сухості всередині приміщення.

Природно при такій процедурі не обійтися без спеціального приладу, який називається - тепловізор. Він здатний фіксувати об'єкти, що випромінюють тепло, а потім за допомогою кольорової картинки демонструвати місця, що дають тепло і забирають його. Гарячі зони позначаються червоним кольором, а холодні синім. Саме холодні і є ділянками витрачання тепла.

Як ви вже зрозуміли, тепловизионное дослідження можна проводити не тільки для величезних будівель, але і для приватних будинків і квартир. Процедура перевірить огороджувальні конструкції, визначити чи є дефекти утен, стиків, покрівлі, монтажу вікон і дверей і т.д. Також тепловізор допоможе з'ясувати, наскільки якісно працює опалювальна система.

Уже згадувалося вище про те, що дослідження проходить досить складні етапи, тому краще замовити таку послугу у досвідчених професіоналів. Наприклад, компанія в Києві - «Сучасні системи безпеки бізнесу». Тільки тут все зроблять швидко, якісно, ефективно і по вищому розряду.

Запам'ятайте, що обстеження має проводитися як всередині будівлі, так і зовні. Найоптимальніший час для нього - це холодний період, починаючи з осені і закінчуючи навесні (приблизно зентября по травень). Показники будуть максимально точними, якщо температура вулиці буде значно відрізнятися від температури приміщення. Після чого проводиться звіт про досліджуваних приміщеннях, і устанавліваютсярекомендаціі по ліквідації будівельних дефектів.

Компанія також може надати послуги з ремонту або правильному монтажу дверей і вікон.

Загалом, ви повинні розуміти, що, навіть купуючи нову нерухомість, варто ретельно її оглянути. На перший погляд вам може здатися, що все новеньке, сучасне і абсолютно без вад. Але, головний критерій вибору нової споруди - це, перш за все, якість.ізуально оглянувши приміщення, ви не зможете дізнатися про якість споруди, про теплоізоляцію конструкції, і про всілякі приховані дефекти. Тільки тепловизионное дослідження допоможе з'ясувати всі характеристики будівлі. Тепловізор також зможе підказати яка система опалення буде ефективною саме в цій будівлі.

Дехто припускає, що це дослідження - марна трата грошей і часу. Адже можна і самим з'ясувати, де джерела витрачання тепла, це очевидно - вікна та двері. Але насправді їх набагато більше, дефекти можна побачити людським оком. Саме для цього і розробили прилад - тепловізор. Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини