Охоронна сигналізація - запорука Вашої безпеки - 1

Охоронна сигналізація - запорука Вашої безпеки

Охоронна сигналізація - запорука Вашої безпеки

Будь охоронюваний об'єкт має цілий комплекс захисних засобів, які входять в систему охоронної сигналізації. Залежно від особливостей об'єкта, що охороняється, встановлення охоронної сигналізації може включати в себе датчики, які працюють за різними принципами і повинні зводити до мінімуму кількість помилкових спрацьовувань.

Одним з найбільш поширених охоронних пристроїв, що захищають віконні прорізи, є датчики, що реагують на частоту звуку розбитого скла. Інший, не менш поширений вид датчиків - це магнітно-контактні датчики, що реагують на відкриття дверей і вікон.

Охоронна сигналізація ділиться на три типи, залежно від виду зв'язку, що використовується для подачі тривожного сигналу.

Перший тип - охоронна сигналізація, яка використовує дротову, телефонний зв'язок. Приймально-контрольний прилад підключається до пульту централізованої охорони. Перевагою даної зв'язку є те, що центральний пульт постійно автоматично тестує робочий стан датчиків. Але в тому випадку, коли сигналізація спрацювала, господар повинен прийти в приміщення, щоб перезапустити охоронну сигналізацію. Адже охоронна сигналізація проведена таким чином, що при кожному спрацьовуванні господар або довірена особа приходять у приміщення, відключають сигналізацію, включають харчування системи засоби охорони і повідомляють про це диспетчеру централізованої охорони.

Другий тип охоронної сигналізації використовує GSM зв'язок. На сьогоднішній день багато власників фірм або нерухомості вважають такий вид зв'язку найбільш привабливим і зручним. При такому вигляді зв'язку приймально-контрольний датчик підключається до приладу мобільного зв'язку, який отримує в особисте користування власник об'єкта. У цьому випадку SIM карта спеціально програмується на центральний пульт охорони і на датчики охоронної сигналізації. Після спроби несанкціонованого проникнення датчики передають тривожний сигнал і власнику, і не центральний пульт. Цей прилад має свої недоліки - так, він тестує датчики на справність не постійно, а автоматично, у вказаний час. Це може призвести до того, що сигнал потупивши не відразу, а з затримкою в кілька хвилин.

Охоронна сигналізація третього типу використовує радіозв'язок. Незважаючи на гадану привабливість, радіозв'язок використовується все рідше, оскільки їй необхідно постійне харчування, і вона може спрацювати від будь-якого електромагнітного імпульсу достатньої потужності. Однак такий вид зв'язку цілком розумний в місцях, де відсутні потужні джерела електромагнітного поля.

Але за яким би типу не працював датчик, він повинен виконувати своє основне призначення - відправити попередження про проникнення господареві будинку і правоохоронним органам, а також включити звукову сигналізацію.

Прилади, на які надходять сигнали від датчиків, можуть бути як дуже простими (пульт з декількома кнопками і найпростішими функціями), так і дуже складними, що представляють поверховий план будівлі із зазначенням місця проникнення.

Всі системи охоронної сигналізації поділяються на п'ять великих груп. Це:

• Автономна система сигналізації; • Система, підключена до пульта охорони; • Система, підключена до телефону; • Система, підключена до центрального пульту; • Система на основі GSM. Перший тип - автономна система, її головне призначення - злякати зловмисника і привернути увагу до його дій. Найчастіше в ній використовується строб-спалах або сирена, а іноді і те, і інше одночасно.

Другий, третій і четвертий тип охоронної сигналізації дуже схожі, і відрізняються тільки місцем підключення.

Останнім часом стає більш популярною GSM - сигналізація, яка завоювала довіру клієнтів своєю надійністю та ефективністю.

Охоронна сигналізація, встановлена в квартирі, в приватному будинку, в офісі, на підприємстві - це запорука спокою і впевненості в особистій безпеці, безпеці близьких людей і збереження свого майна. Довіривши установку сигналізації фахівцям компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу», Ви можете бути впевненими в надійності і практичності обраної системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83



Цiкавi записи Останні новини