Види протипожежної сигналізації

Види протипожежної сигналізації

Пожежа - одне з найбільших нещасть людства. За статистикою в вогні гине більше людей, ніж в авіакатастрофах. Цю сумну статистику цілком можна виправити. Людям для цього цілком достатньо використовувати СИСТЕМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ . Такі системи здатні вчасно поінформувати власників про задимлення або загоряння. В даний час існує три головні різновиди протипожежної сигналізації: адресна опитувальна, адресно-аналогова і порогова. Всі вони мають власні перевага й недоліки.

Адресно-опитувальна різновид - це система, яка може використовуватися на самих різних об'єктах. Така сигналізація не просто чекає сигналів від датчиків. Вона через певні проміжки часу надсилає запит до пожежних сповіщувачів для з'ясування їх стану. Подібний підхід дозволяє тримати під постійним наглядом працездатність всіх датчиків і визначати їх вихід з ладу.

Головними перевагами адресно-опитувальний сигналізації є наведені нижче. Така сигналізація має відмінне співвідношення ціни і якості. Вона забезпечує високийю інформативність отримання повідомлень. Дана сигналізація тримає під постійним контролем працездатність свого обладнання. Єдиним мінусом адресно-опитувальний протипожежного захисту вважається пізніше виявлення загоряння.

Найпростіша, традиційна система сигналізації називається порогової. Така система складається з прошитих на заводі - виробнику датчиків. Дані датчики стандартно спрацьовують при підвищенні температурного режиму до певного рівня. У таких випадках вони сигналізують про небезпеку на контрольну панель управління. До досягнення певногопорога температури подібні сповіщувачі мовчать.

Порогові сигналізації мають в своїй конструкції деяку кількість кабелів пожежних шлейфів. Дані шлейфи розходяться в різні боки від панелі управління. Вони мають у своїй конструкції приблизно 30 сповіщувачів. При спрацьовуванні будь-якого з ланцюжка система вказує лише порядковий номер за все шлейфу.

Єдиною перевагою порогової сигналізації є її низька вартість. Мінусів же у таких систем цілком достатньо. Серед недоліків слід згадати пізніше виявлення загоряння, неможливість контролю роботиатчик, а також низьку інформативність.

На даний момент найкращим видом сигналізації людство вважає адресно-аналогові системи. Така сигналізація наділена всіма перевагами своєї адресно-опитувальний родички. При цьому вона має і цілий ряд власних переваг. Адресно-аналогова сигналізація відрізняється від інших видів своїм принципом роботи. У цій конструкції рішення приймають зовсім датчики, а сама панель управління. Вона являє собою складний обчислювальний прилад. Даний прилад безперервно спілкується з сповіщувачами. Отримує від них потрібну інформацію і аналізрует здобуті відомості. Після обробки даних панель управління приймає те чи інше рішення.

Завдяки безперервній роботі адресно-аналогова ситуація може виявити пожежу на самих ранніх стадіях і запобігти колосальні проблеми. Цей показник слід обов'язково віднести до її переваг. А крім нього в плюси подібних систем потрібно записати економію на витратних матеріалах і монтажі, постійне контролювання життєдіяльності сповіщувачів, а також компенсацію чутливості датчиків. Всі ці переваги роблять адресно-аналогову сигналізацію номером один.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: