Пошук і виявлення прослушки в офісі і вдома в місті Київ

пошук прослушки київ Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» проводить пошук прослуховуючих та відео пристроїв в офісах, на підприємствах, в приватному будинку і квартирі, пошук прослушки на мобільному телефоні, в автомобілі.

Ми надаємо кваліфіковані послуги з використанням сучасного обладнання для виявлення абсолютно будь-яких шпигунських пристроїв і софтів. Співробітники компанії SSBB володіють усіма необхідну додаткову дозволами і кваліфікацією в цій справі, що підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Крім виявлення прослушки, фахівці SSBB дадуть безцінні рекомендації:


Компанія SSBB не займається продажем і установкою підслуховуючих пристроїв!

Ми виробляємо пошук закладних пристроїв прослушки в житлових і нежитлових об'єктах нерухомості, на приватних літаках, катерах, в автомобілях, проводимо виявлення прослушки на мобільних і стаціонарних телефонах!

Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною.

Звертаємо Вашу увагу на статтю 359 Кримінального кодексу України «Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації», яка регламентує, а точніше забороняє їх використання.

Зверніть увагу! У разі підозри прослушки в приміщенні або за конкретним номером телефону, звертайтеся в нашу слубжу перебуваючи в іншому приміщенні і телефонуйте з стороннього номера телефону!


Пошук жучків прослушки та іншого послушівающего обладнання

У сформованій в даний час ситуації, коли країна знаходиться на межі економічної кризи, методи ведення бізнесу все більше виходять за рамки закону. Обізнаний - значить, озброєний, і багато хто не обмежуються банальною комерційної розвідкою, а займаються страшенним шпигунством. Причому, на війні за прибуток всі методи хороші, вважають вони. У хід йде і прослуховування телефонів, і установка «жучків» (прихованих радіопередавальних камер, мікрофонів), і стеження за автотранспортом (GPS-трекери) і т.д. З огляду ж на неймовірну доступність даного роду приладів на «чорному» ринку, цим не займаються тільки ледачі.

Для того, щоб убезпечити себе і свій бізнес від даного виду загроз, необхідно:

Метою шпигунства не завжди є отримання комерційної інформації має певну цінність, також можуть полювати за компроматом, за допомогою якого в перспективі отримують потрібну інформацію або іншу вигоду.

виявлення прослушки в Києві

Види підслуховуючих пристроїв

Прослушка телефону - один з поширених методів негласного отримання інформації, що використовується переважно органами правопорядку за відповідним дозволом суднових органів. Але, за певну суму грошей, ще пару років назад можна було придбати спеціальний комплекс, за допомогою якого можна було підключиться практично до будь-якого мобільного телефону і підслухати розмову. Органи правопорядку активно борються з подібного роду пристроями, але загроза залишається. Можуть організувати і прослушку провідного телефону, підключившись до лінії або вмонтувавши «жучок» у сам апарат.

На сьогоднішній день є безліч методів боротьби з прослуховуванням телефону, а на ринку в достатку пристрою для захисту як телефонних розмов та й несанкціонованого доступу до мікрофону Вашого телефонного апарату.

Активні і пасивні підслуховуючі пристрої . До підслуховує пристроїв відносяться як активні пристрої передають сигнал по радіо й провідним каналам, так і пасивні пристрої (всілякі стетоскопи) для зняття інформації (відображеної) з вторинних джерел. Пристрої для в більшості випадків мають компактний вигляд і легко ховаються, а пасивні взагалі можуть встановлюватися в сусідніх кімнатах або знімати сигнал з відстані (лазерні пристрої знімають звук з коливання стекол у вікні під впливом звукових хвиль).

Найбільш ефективний метод пошуку активних підслуховуючих пристроїв - візуальний детальний огляд, а ось пасивні - виявити практично неможливо, від них можна тільки захиститися.

Захист від прослушки в будинку, в квартирі, в офісі

Захист від прослушки - комплекс заходів та засобів щодо захисту об'єкта або процесу від несанкціонованого отримання інформації (прослушки). Захист від прослушки в більшості випадків включає в себе:

Звертаємо вашу увагу, що першим етапом завжди йде перевірка приміщень (автотранспорту) на предмет наявності закладних пристроїв ( «жучків»).

Технічний захист інформації (приміщень)

Існують наступні канали витоку інформації і можливості знімання інформації:

 1. Витік інформації як структурного звуку в стінах/перекриттях.
 2. Витік інформації через систему вентиляції.
 3. Витік інформації через опалювальні труби, металеві балки і конструкції в приміщенні.
 4. Витік інформації по проводах охоронно-пожежної сигналізації, ліній електроживлення та зв'язку в приміщенні.
 5. Витік інформації через радіо-закладки.
 6. Знімання акустичної інформації через мобільні телефони.
 7. Знімання акустичної інформації через диктофони.
 8. Лазерний з'їм акустичної інформації з вікон.
 9. Знімання інформації спрямованим мікрофоном і дистанційний з'їм відео інформації (оптика).
 10. Побічні електромагнітні випромінювання радіоелектронної техніки.
 11. Внутрішні канали витоку інформації (обслуговуючий персонал, шпигуни серед близького оточення).
Перваги компанії SSBB
охрана Надійність

Бездогана робота кожного працівница, гарантує надійний захист наших клієнтів.

контроль безопасности Контроль безпеки

Запобігання протиправних дій і безперервний контроль безпеки.

защита Конфіденційність

Повна конфіденційність і безпека особистої інформації кожного клієнта.

онлайн поддержка Онлайн підтримка

Цілодобова підтримка для безперебійної роботи всіх типів охоронних систем 24/7.