Пошук прослушки в автомобілі

Прослушка телефону, приміщення та автомобіля може бути не так далека від Вас як здається.

За даними Google аналітікіті, в Україні щомісяця понад 1000 користувачів цікавиться покупкою підслуховуючих пристроїв. З цієї причини, чи можете Ви бути впевнені що прямо зараз не ведеться полювання на Вашу інформацію ?!

Якщо Ви успішний підприємець, або людина володіє якоюсь важливою інформацією, безпеку своєї Конфіденційність особистої це те що Ви повинні дотримуватися завжди. Конкуренти і вороги стараються бути на крок вперед, далеко не чесними методами. Тому перевірка автомобіля на прослушку, а також перевірка телефону на прослушку - це два перших фактори забезпечення своєї інформаційної безпеки.

Замовити виявлення прослушки в автомобілі в місті Київ

Більшість сучасних жучків оснащені GPS, а то значить що Вас можуть не тільки слухати, а й бачити абсолютно все пересування, складаючи маршрут Ваших справ. Відображення маршруту можливо з точністю до 10 см.

Заставні пристрої в автомобілі можуть дати зловмисникам доступ до "цікавою" інформації, пов'язаної з Вашим особистим життям, справою, бізнесом. Інформація коштує великих грошей, а її витік може зірвати важливу угоду, тать матеріал для вимагання та шантажу. Зацікавлені в установці прослушки / стеження Ваші конкуренти, ревниві дружини, "рекетири", претенденти на Ваше місце.

Жучки і трекери - як це працює

Умовно їх можна поділити на кілька видів:

  • приховані камери
  • прослушка
  • GPS-трекери

Поділ абсолютно умовне тому сучасні пристрої все частіше поєднують в собі кілька призначень. Приховані камери - як правило встановлюються всередині салону, сучасні мають бездротову передачу записів, і відео в прямому ефірі. модуль ка єри у таких пристроїв від 3 мм. а отвір необхідне об'єктива від 0.2мм. так що самостійно, без спеціальної апаратури виявити їх практично неможливо. Найчастіше монтуються в електромережу автомобіля.

Прослушка - пристрої для акустичного знімання інформації, найчастіше передають дані по каналах GSM. Варіантів установки незліченна безліч - починаючи з захованого під сидінням GSM жучка (одноразовий варіант) до складної системи, зав'язаною з бортовим комп'ютером і мультимедіа системою.

GPS-трекери - стежать пристрої, що передають географічні координати φ-широта λ-довгота і висоти над рівнем моря. Передають координати накладені на карту, в реальному часі . Так само можуть писати маршрути зберігати і передавати їх. Самі пристрої бувають різних розмірів і конфігурацій, одні мають ємний вбудований акумулятор і можуть працювати до місяця в активному режимі (частіше встановлюються в кузов або руховий відсік). Інші мають вкрай компактні габарити, і монтуються в електромережу автомобіл ля. Практично всі мають датчики руху і інформують про початок руху об'єкта.

для підлозіення координат і маршрутів використовуються спеціальні онлайн сервіси, які отримують дані від трекерів і систематизують їх. Найчастіше працюють на основі Google Maps.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук «жучків» ).

Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною.
Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини