Пошук підслуховуючих пристроїв

поиск прослушкиЯкщо Ви підозрюєте, що Вас прослуховують, перше що потрібно зробити - це негайно припинити важливі розмови, перенести наради і зустрічі, і постаратися не говорити вголос про майбутнє пошуку підслуховуючих пристроїв (так як зловмисник знатиме про перевірку і тимчасово відключить передавальні пристрої з метою залишитися не виявлення).

Далі було б доцільно викликати бригаду майстрів, що спеціалізуються на пошуку та знешкодженні підслуховуючих пристроїв будь-якого типу. Адже власними силами знайти прослуховуючий пристрій або приховану шпигунську камеру практично не можливо, адже потрібні спеціальні знання і апаратура для пошуку жучків, а хороші пристрої для пошуку прослушки досить дороге.

Замовити пошук підслуховуючих пристроїв в Києві

Кілька слів про те, як функціонують пристрої виявленняпідслуховуючих пристроїв . Захист в цьому випадку може бути пасивною і активною. Активний захист позиціонується як найбільш ефективна. Вся справа в тому, що при пасивному захисті пошук прослушки проводиться вже після того, як у вас виникли підозри в її присутності. Це означає, що, швидше за все, зловмисник вже встиг отримати деякі цінні відомості. Завдання активного захисту - забезпечити повне блокірованіеработи жучків з самого початку їх установки. Пристрій виявлення жучків дозволить Вам отримати впевненість у тому, що ваші розмови не стануть надбанням третіх осіб.

поиск прослушки в Киеве

Пристрої для боротьби з прослуховуванням

Індикатор поля є одним з кращих технічних методів захисту від прослушки в офісі. Детектор поля або, як його інакше називають, індикатор поля - прилад, що дозволяє виявити і локалізувати (встановити точне місцезнаходження) радіопередавальних прослуховуючих пристроїв для шпигунства. Їх ще називають «жучки», прослушка, радіозакладки і так далі.

Існує два види індикаторів поля: стаціонарні та пошукові. Більшість з них володіє мініатюрним розміром, тому такі пристрої можна цілком взяти на важливу зустріч. Детектори поля відносно недорогі і прості в управлінні, проте застосування їх може істотно допомогти не допустити витік важливої інформації і не дати потрапити в будь-яку неприємну ситуацію.

Так само існує ще один варіант боротьби зпідслуховуючими пристроями - заглушити всі сигнали, наприклад, на час проведення ділової зустрічі, переговорів тощо. В цьому випадку використовуються подавители сигналів, так звані глушилки. Принцип роботи даного пристрою простий і надійний, в активному стані пригнічувач сигналів глушить будь-які сигнали - тим самим зводячи ефективність будь-якого пристрою прослушки до нуля.

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83
Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини