Підслуховуючі пристрої

Підслуховуючі пристрої

Вас прослуховують? - Ми допоможемо!

Щодня нам надходять сотні дзвінків, з метою купити пристрій для підслуховування, але за законодавством України це незаконно і ми не продаємо прослуховуючі пристрої! А чи можете Ви бути впевнені у своїй безпеці, адже чорний ринок продовжує працювати, а збереження особистої інформації - Ваше суверенне право! Зателефонуйте нам і замовте послугу "Пошук та знешкодження закладних пристроїв", і наша бригада найближчим часом буде у Вас! Швидко і ефективно ми захистимо Вас від недоброзичливців!

(044) 333-88-99          (096) 875-77-51          (099) 448-83-83

Якщо Ваш інтерес, до підслуховує пристроїв, викликаний з метою безпеки або контролю Ваших співробітників, Ви можете замовити установку відеоспостереження і систем контролю доступу під ключ. Або купити необхідні компоненти в магазині, і встановити власноруч.

Види підслуховуючих пристроїв

Підслуховуючі пристрої- це спеціальні вироби, які встановлені з метою прихованого отримання інформації, в народі звані «жучки». Мають багато видів і класів, але в основі своїй це прилади, обладнані мікрофоном, з можливістю передачі звуку по різним каналам (GSM, Internet, радіо, цифрова радіопередача, по дротових мереж існуючих комунікацій (телефонія, сигналізація, електропроводка, LAN і т.п .) і по спеціально встановлених, прямим проводовим і оптичним каналам.) Так само існують пристрої для непрямого знімання інформації, за акустичними і оптичним каналам (спрямовані і лазерні мікрофони, стетоскопіческіе мікрофони), телефонні прослушки. Дані пристрої часто використовуються для шпигунства, стеження, і вимагання. Так само їх можуть використовувати для розслідувань (поліція і спец.служб).

Жучки для прослушки

Жучок для прослушки - це пристрій, створене для негласного знімання акустичної інформації і подальшої її передачі або зберігання. Грубо кажучи це мікрофон з передавачем, або мікрофон з внутрішнім накопичувачем (MicroSD Flash-Memory і ін.) Існує багато типів і модифікацій «жучків» одні мають вбудований елемент живлення, інші працюють від зовнішніх.

Радіо жучок

Оснащені мікрофоном радіопередавачі (далі радіо жучки) є шпигунськими пристроями минулих поколінь. Незважаючи на свою «раритетність» застосовуються і в даний час. Вони мають ряд переваг і недоліків. У плюси можна внести малу собівартість, низька витрата енергії, простота конструкції (навіть початківець радіоаматор зможе зібрати такий пристрій маючи схеми) немає способів ідентифікації (IMEI, MAC-адресу, Sim-карти). Мінусами жучків даного типу є - маленький радіус передачі (безпосередньо залежить від потужності передавача, і розміру антени), Робота в FM AM частотах (для прийому сигналу підійде будь-який радіо, навіть в телефоні).

Прослушка через стіну

Для прослуховування через стіну використовуються стетоскопіческіе мікрофони, і об'ємні надчутливі мікрофони. Можливість використання даних пристроїв залежить від товщини і типу стін. Наприклад стіна з залізобетону товщиною в 25 см, забезпечить хорошу чутність на відстані 5-8 метрів за нею, про гіпсокартонних перегородках в офісі і говорити не варто.

GSM-жучок

GSM-жучок - це прослуховуючі пристрій, що працює через канали GSM. Представляє з себе мініатюрну коробочку з дуже чутливим мікрофоном, вбудованим акумулятором і GSM-модулем з sim-картою. Ємності акумулятора в "звичайних" моделях вистачає на 10-15 днів в режимі очікування і до 8 годин в режимі прослуховування. Принцип дії наступний: "жучок" ховається в приміщенні або в автомобілі, в якому буде здійснюватися прослушка. У потрібний момент на номер sim-карти "жучка" проводиться дзвінок зі звичайного телефону, і встановлюється з'єднання з мікрофоном пристрою. Найчастіше, GSM-жучок оснащений функцією автодозвону, яка активується голосом, тобто якщо "жучок" фіксує чиюсь мова, автоматично надходить дзвінок на заздалегідь запрограмований номер.

GPS жучок

Пристрої збирають GPS координати (годинне), можуть бути двох типів: активні і пасивні. Активні GPS-трекери - це пристрої, що використовують для визначення місця розташування системи GPS ГЛОНАСС (глобальна навігаційна система (альтернатива GPS)), що збирає їх маршрут і передає їх на сервер. Встановивши даний пристрій в транспорт, зловмисник може в режимі реального часу вести стеження за об'єктом, підключившись до сервера збору даних. Пасивні GSP-трекери - це пристрої збирають маршрут по годинних і записуючі його на знімний охоронець в самому пристрої (в основному використовується логістичними компаніями). Для отримання даних по маршруту з пристроїв цього класу, необхідно зняти дані з пам'яті пристрою.

Лазерна прослушка

Лазерна прослушка - це пристрій призначений для віддаленого прослуховування приміщень, автомобілів, відкритих майданчиків за допомогою невидимого для людського ока променя. Цей пристрій працює за принципом зняття вібрацій по засобом оптики. Луч наводиться на будь-який об'єкт поглинає звук голосового діапазону (плакат, штори, стіл, картини і т.д.). Прослушка за допомогою лазера може працювати навіть через скло, наприклад, промінь можна направити на жалюзі усередині приміщення або на підвісну стелю. Також, деякі моделі, можуть знімати звук безпосередньо з вікон і стін в приміщенні. Механізм дії наступний: прилад посилає промінь світла на поверхню, з якою знімається звук, відбитий від поверхні промінь приймається назад оптичною головкою пристрою і обробляється комп'ютером - вібрація перетворюється в цифровий аудиоряд і проходить через фільтри, еквалайзери і підсилювачі.

Програма для прослуховування

Програм для стеження за телефоном, його геолокації, записом і перехопленням дзвінків і смс, прямим онлайн доступом до камер і мікрофону, записом маршрутів, моніторингом та управлінням додатками - сила-силенна. Програми позиціонуються як «Анти Злодій» або «Батьківський контроль», але при цьому мають функціонал, якому позаздрить будь-який шпигун. Наприклад, перехоплення і архівація дзвінків і повідомлень навіть в секретних чатах різних месенджерів (Telegram, Viber, WhatsApp, WeChat) так само в соц.сетях і їх додатках. Встановлення програми для прослушки займає мало часу, і якщо працює професіонал - то на пароль і доступ за відбитком пальця можете не сподіватися, це всього лише + 1-2 хвилини до часу установки. Не важливо скільки коштує Ваш телефон, і який у нього виробник, коштувати упустити апарат з уваги, і вся інформація проходить через нього, може стати надбанням зловмисників.

Прослуховування онлайн

Онлайн сервіси надають доступ до телефону і його даними аналогічні програмної прослуховування, тільки для контролю управління і зберігання отриманих даних ізпользуется не інший телефон, а сервер доступ до якого здійснюється за допомогою сервісного сайту. Для використання їх, так само потрібна установка програми на прослуховується телефон.

Спрямовані мікрофони

Спрямований мікрофон - це пристосування для отримання звуку з віддалених об'єктів. На відміну від лазерних мікрофонів, звук може бути отриманий тільки по безпосередньо прямій траєкторії, але не через скло. Дальність дії сучасних спрямованих мікрофонів до 140 метрів. Дешеві моделі можуть забезпечити чутність до 30 метрів.

Прослуховування приміщень

Для прослуховування приміщень використовуються спеціальні пристрої - "жучки", які поділяються на такі види: радіо-мікрофони, автономні звукозаписні пристрої, провідні мікрофони, GSM-жучки. З огляду на сьогоднішній рівень технологій, жучки мають вкрай маленькі розміри, аж до декількох міліметрів. Якщо прослушка була встановлена знаючими людьми, вона могла бути вбудована в будь-який з предметів інтер'єру, техніку, обробку (плінтуси, лиштви), стельові і підлогові покриття. Одним словом, закладні пристрої можуть бути де завгодно, навіть знаючи передбачуване місце установки, знайти її без спеціального професійного обладнання неможливо.

Ознаки прослуховування

Наступні фактори є явними ознаками прослушки. Для програмної прослушки: різка зміна часу роботи від акумулятора, підвищена температура апарату, зайнято більше ОЗУ ніж зазвичай, збільшений трафік обміну даних при Wi-Fi або 3G з'єднання. Для апаратної прослушки: з'єднання з абонентом встановлюється довше ніж зазвичай, іноді спроба виклику зовсім не проходить з першого разу, при з'єднанні незрозумілі звуки (помилка звукового кодека). Звуки чужого стороннього розмови під час дзвінка, нестабільний сигнал мережі, відсутність 3G з'єднає (хоча індикатор показує що з'єднання є), перемикання з режиму 3g в 2g в межах міста. Звертаємо Вашу увагу на статтю 359 Кримінального кодексу України «Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації», яка регламентує, а точніше забороняє їх використання. Наша компанія не займається продажем і установкою підслуховуючих пристроїв. Ми виробляємо пошук закладних пристроїв в офісах, квартирах, приватних будинках, автомобілях, а також мобільних телефонах! Лицензия-1Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослушки, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини