Захист від програми для прослуховування мобільного телефону

Обнаружение прослушки телефонаНі для кого не секрет, що з нинішніми можливостями прослухати мобільний телефон не складає великої проблеми. І все що нам залишається для збереження інформації, це максимально знизити ймовірність прослуховування телефону і захистити його від шкідливих програм. Захист від програми для прослуховування мобільного телефону являє собою цілий комплекс антишпигунських пристосувань, до складу яких входить: установка сучасного захисного програмного забезпечення, використання спеціально розроблених антішпіонаскіх телефонів (кріптофонов), застосування портативних глушилок стільникових з різним радіусом дії.

Установка програми Антишпіон

При установці на телефон програми "Антишпіон" Ви отримуєте повний захист вхідних / вихідних даних (SMS і MMS повідомлень, телефонних викликів, а також електронної адреси), функцію блокування більшості шпигунських програм, а також деякі програми мають функцію прихованої записної книжки.

Ознаки можливої прослушки телефону

Задуматися про встановлення такої програми слід, якщо Ваш телефон нагрівається в режимі очікування, у нього швидко розряджається акумулятор, є серйозні затримки при включенні і виключенні.

Якщо у Вас є сумніви що програму Антишпіон можна обійти, существют спеціальні антишпигунські телефони. Використання спеціально розроблених антішпіонаскіх телефонів більш дорогий засіб захисту інформації . Вони мають вбудовані системи контролю апаратних і програмних засобів, а також виключають можливість будь-якого виду несанкціонованого зйому інформації.поиск прослушки телефона

Методи запобігання прослушки телефону

Для індивідуального захисту від прослуховування телефону застосовуються портативні глушники стільникових з різним радіусом дії. Це стаціонарний прилад, який можна встановити в приміщенні для запобігання витоку цінної інформації або блокування мобільних телефонів. Його можна застосовувати для захисту великих приміщень, підприємств і офісних будівель. Він блокує сигнали в широкому діапазоні частот, дозволяючи не тільки захиститися від прослушки мобільних телефонів, але і блокувати роботу жучків, передають інформацію по радіоканалу.

Прилад має регулювання потужності, яка дозволяє при необхідності регулювати радіус захисту. Крім того, ці подавители активно використовуються в місцях, де небажана робота стільникового зв'язку: на концертах, конференціях, лекціях, доповідях, нарадах і т.д.


Лицензия-1

Якщо Ви підозрюєте, що Вас прослуховують, і хочете запобігти витоку інформації, звертайтеся за консультацією до компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу».

Ми перевіримо Ваш телефон на наявність прослуховуючої апаратури і вживемо заходів, спрямовані на боротьбу зі спостереженням. Наші клієнти можуть бути абсолютно впевнені в професійному підході, збереженні конфіденційності та оперативній роботі фахівців компанії. Ми реалізуємо комплекс ефективних заходів, які дозволяють захистити Ваші дані від посягань зловмисників.

Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення тазахист від прослушки, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини