Проект пожежної сигналізації

Проект пожежної сигналізації

Без складання і узгодження робочого проекту пожежної сигналізації з замовником і Держпожнаглядом неможливе проведення складально-монтажних робіт по встановленню обладнання. Саме цей документ підтверджує законність їх проведення і надає чітку картину розміщення обладнання на території об'єкта, гарантуючи його безвідмовну роботу в екстреній ситуації.

Системы безопасности

Етапи розробки проекту пожежної сигналізації

Як і будь-який інший, проект системи пожежної сигналізації - багатоетапний процес, що включає в себе:

 1. Складання техзавдання. Формується спільно із замовником і містить інформацію про тип установки, її характеристики, особливості та елементи конструкції.
 2. Первинне дослідження робочого об'єкта для проведення замірів, виявлення впливають на розміщення і монтаж обладнання особливостей конструкції споруди.
 3. Складання кошторисної документації. Підсумковий документ приводить чітку деталізацію витрат в розрізі послуг, що надаються, використовуваних для робіт матеріалів і їх кількості.
 4. Докладне вивчення приміщень фахівцями компанії з метою повного аудиту протипожежного стану будівлі.
 5. Створення ескізу проекту пожежної сигналізації для подальшого узгодження з замовником та органах пожежної безпеки України.
 6. Затвердження узгодженого варіанту проектно-кошторисної документації.

Все складально-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи на об'єкті проводяться виключно після остаточного затвердження документації та підписання договору гособразца про надання відповідних послуг між клієнтом і підрядником.

Що включає в себе комплекс послуг проектування системи пожежної сигналізації?

Повноцінне проектування ПС включає комплект послуг по розробці системи димовидалення, пожежогасіння, блискавкозахисту і голосового оповіщення.

Проект протидимного захисту

Встановлюється в місцях, схильних до високої концентрації диму і отруйних речовин при виникненні пожежі та забезпечує:

 • оперативне видалення продуктів горіння з приміщення;
 • надійну вогнезахист димовиводящіх каналів;
 • правильну прокладку повітропроводів.

Основна відмінність вентиляторів і повітроводів димовидалення від інших - тривалість і підвищена ефективність їх роботи при високих температурах.

Проект пожежогасіння

Є невід'ємною частиною ПС. Автоматизовані системи оперативно знаходять, локалізують і усувають загоряння на початковій стадії, перешкоджаючи подальшому поширенню полум'я.

Включає в себе докладне вивчення робочого об'єкта для оптимального розміщення відповідних датчиків і газових, водяних, порошкових, пінних або аерозоліних систем локалізації і гасіння вогню.

проект блискавкозахисту

Складається після докладного вивчення генплану будови, а також детальних креслень окремих його частин (покрівлі та фасадів з переліком видів використовуваних для зведення матеріалів), складу грунтів і геоусловій місцевості. Після цього фахівець визначає категорію і метод молнезащіти, вибирає тип контра заземлення, оптимальний матеріал і місце для установки.

Проект голосового оповіщення

Повноцінна система оповіщення - основна складова пожежної сигналізації. Вона включає пристрої звукового і світлового оповіщення про виникнення загрозу життю і здоров'ю людей, які перебувають в будівлі, створюється ще під час створення плану самої будови.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» складуть і узгодять у відповідних інстанціях усі вказані документів. Також можливо їх пакетне створення в розрізі комплексної завдання з розробки та монтажу повноцінної ПС.

Вартість проекту пожежної сигналізації

Остаточна ціна роботи залежить від площі об'єкта і його індивідуальних особливостей, а також включає в себе:

 • розрахунок кількості і вартості обладнання;
 • загальний обсяг робіт і терміни їх виконання, і інші фактори.

Для замовлення послуги, монтажу і подальшого технічного обслуговування встановленої ПС залишайте заявку на сайті або телефонуйте за телефонами (093) 875-77-51, (044) 333-88-99.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: