Система голосового оповіщення

Система голосового оповіщення

Голосова система оповіщення та управління евакуацією - ефективний спосіб управлінням оперативної евакуацією при виникненні пожежі і задимлення приміщень. Її своєчасне використання мінімізує травматизм і прояви паніки серед людей.

В Україні проектування, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи і подальше використання СОУЕ жорстко контролюються ДБН В.1.1-7-2002.

Згідно з цим документом встановлюється на підприємствах, громадських закладах, торгових і бізнес-центрах, і інших будівлях з метою своєчасного інформування населення про пожежі та інших ПП. Головна мета СОУЕ - забезпечити максимально швидкий і легкий процес евакуації з будівлі.

Типи систем голосового оповіщення про пожежу та сфера їх застосування

Залежно від типу будівель фахівці застосовують такі види сгоп:

Тип оповіщення що передбачає?

  1. Передачу звукових сигналів за допомогою миготливих покажчиків і светооповещателей «Вихід»
  2. Подачу звукових сигналів, монтаж светоопоовещателей, використання миготливих світлових і миготливих (напрямок руху) покажчиків
  3. Крім перерахованого вище поділ приміщення на зони ПО, забезпечуючи зворотний зв'язок зон оповіщення з пожежним постом (диспетчером)
  4. Мовне оповіщення, монтаж свотоопвещателей виходу і статистичних покажчиків правильного напрямку руху. Будівля ділиться на конкретні ділянки, між ними і диспетчерської повинна бути налагоджений зв'язок. Рекомендується доповнення системи обладнанням, описаним в п.2
  5. Передача спеціальних текстів, установку відповідних сповіщувачів і покажчиків. Потрібно якісний зв'язок і повноцінне керування всіма системами з пожежного поста. Додаткові рекомендації читайте в п.2

Всі описані типи СГО вимагають установки звукових сповіщувачів різних видів.

При складанні та узгодженні проекту установки систем звукового голосового оповіщення проектувальники SSBB обов'язково враховують, що, незалежно від типу системи, звукові сповіщувачі повинні забезпечувати максимальну чутність і розбірливість звукових і мовних повідомлень в будь-якому місці.

Вартість і комплектація системи голосового оповіщення

Остаточна ціна установки залежить від безлічі різних факторів, основними з яких є:

  • комплектація і тип обраної установки;
  • терміни проведення монтажних робіт;
  • рівень складності поставлених завдань;
  • особливості самого об'єкта.

Ще одним не менш важливим фактором формування ціни є обща квадратура приміщень і стан робочих поверхонь (стін і стель) будови.

Повноцінний комплект СГО обов'язково включає в себе дзвони, динаміки для стін і стель, настінні АС, трансляційні підсилювачі, інсталяційні та мультирумних системи, мегафони, гучномовці, регулятори-трансформатори та інші комплектуючі.

Якісну, підібрану з урахуванням особливостей приміщень, систему голосового оповіщення купити і замовити установку можна на наших сторінках.

Для отримання повноцінної консультації з усіх питань і допомоги в підборі оптимального устаткування для монтажу системи голосового оповіщення телефонуйте за телефонами (093) 875-77-51, (044) 333-88-99.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: