Система протидимного захисту

Система протидимного захисту

Сучасна система димовидалення - необхідний елемент протипожежної сигналізації, що забезпечує безпечну і оперативну евакуацію людей із задимленого і палаючої будівлі. Складається зі спеціальних датчиків і автономної вентиляції проточно-витяжної типу з ручним або автоматичним управлінням. Обов'язкова до установки в будівлі будь-якого типу: від промислових цехів до приватних будинків.

Закладка повноцінної системи димовидалення здійснюється на етапі зведення споруди та відображається у проектній документації. всі роботи з проектування та монтажу установок видалення диму з приміщення регулюються СНіПами.

Системы безопасности

Види систем димовидалення

Наша компанія здійснює проектування, монтаж і технічне обслуговування систем протидимного захисту:

  • Динамічних. Усунення диму і шкідливих випарів здійснюється за допомогою вентиляторів одночасно «висмоктують» дим і наповнюють приміщення свіжим повітрям;
  • Статистичних. Передбачають автоматичне блокування задимлення в місці загоряння шляхом відключення вентиляції.

Оперативне і якісне усунення задимлення проводиться через існуючі або окремі шахти. Щоб домогтися необхідної межі вогнестійкості загальної вентиляції будівлі майстра попередньо обробляють їх спеціальними вогнезахисними складами.

Фахівці SSBB для максимальної ефективності усунення задимлення і очищення повітря в будові рекомендують використовувати окремі вентиляційні канали.

Для їх створення використовуються спеціальні вентилятори і повітроводи. На відміну від звичайних вони працюють тривалий час при високих температурах, безперервно перекачуючи дим і шкідливі гази з приміщень.

Монтаж систем димовидалення

Роботи по збірці і установці обладнання включають монтаж:

  1. Пожежних клапанів.
  2. Вентиляторів.
  3. Магістральних каналів і вогнестійких пожежних коробів (в приміщеннях).
  4. Зенітних ліхтарів на покрівлі будинку для оперативного викиду продуктів горіння в атмосферу.

Все складально-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи проводяться згідно з вимогами до систем димовидалення, прописаним в ДБН В.2.5-67 діє до: 2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування»

Обслуговування систем димовидалення

Технічне обслуговування установок співробітниками SSBB здійснюється згідно з регламентом, але не рідше одного разу на рік (вимога діючих Правил пожежної безпеки України). Також обов'язково проводиться після закінчення ремонтних робіт і монтажу системи.

Після завершення ТО складається протокол випробувань протидимного захисту. У документі чітко фіксуються всі параметри роботи обладнання.

Вартість систем димовидалення

Ціна установки залежить від кількості використаних витратних матеріалів та комплектуючих, а також включає в себе терміни здачі об'єкта, складність поставлених завдань і тип обраної клієнтом установки. Так, система, що працює в автоматичному режимі, буде дорожче установки з механічним правлінням.

Чи не маловажним фактором є наявність конструктивних особливостей самого об'єкта. Від цього на пряму залежить рівень складності робіт і їх остаточна вартість.

Щоб купити систему димовидалення, замовити її монтаж і обслуговування телефонуйте за телефонами (096) 875-77-51, (044) 333-88-99. Менеджер детально проконсультує вас з усіх питань і направить на об'єкт інженера-кошторисника для вивчення будівлі та проведення попередніх розрахунків.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: