Системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння- це системи взаємопов'язаних пристроїв необхідних для виявлення пожежі на ранніх стадіях розвитку, і її гасіння. Види установок пожежогасіння визначаються залежно від типу вогнегасних речовин і способу їх подачі до осередку займання. На сьогодні, актуальними є: • водяні установки; • пінні установки; • газові установки; • порошкові установки; • аерозольні установки. Кожен з перерахованих вище видів пожежогасіння найбільш ефективний для гасіння певних видів матеріалів. Трапляється й так, що при загорянні конкретного матеріалу, застосування якоїсь певної установки пожежогасіння є абсолютно прийнятним.

Встановлення систем пожежогасіння

Схема пожежної сигналізації

Існує певна схема дій пожежної сигналізації при виявленні датчиками джерел загоряння. Після того, як датчики виявили джерело загоряння, пожежна сигналізація починає виконувати алгоритм дій: Для того щоб люди дізналися про початок пожежі, повинна включитися система оповіщення. Вона може бути светозвуковой або звичайною, тобто звуковий. Склад і тип оповіщення визначається на етапі проектування. Це залежить від площі будинку, його висоти і так далі. Система оповіщення обов'язково включає в себе світлові таблички з написом «вихід», які допомагають знайти вихід у задимленому просторі. Звільнення всіх шляхів евакуації людей. Це можливо при наявності системи контролю та управління доступом. Пожежна сигналізація подає в неї сигнал і дана система дає можливість знаходяться в будівлі людям покинути небезпечне місце без перешкод.

Включення системи автоматичного пожежогасіння. Тут можливі три варіанти: водяне пожежогасіння, водо-пінне, порошкове або газове пожежогасіння. Тип визначається залежно від майна, яке знаходиться на об'єкті. Для прикладу можна взяти бібліотеку. Уявімо, що гасіння пожежі в ній буде здійснюватися піною або водою. У такому випадку збитки від цього будуть такими ж, як від самої пожежі. Включення системи димовидалення. Це важливо для того, щоб люди не отруїлися шкідливими речовинами, що містяться в димі від пожежі. Також з системи припливної вентиляції повинна припинитися подача повітря з вулиці, так як він сприяє роздування полум'я. Усі ці команди також подає автоматична пожежна сигналізація. Якщо в будівлі є ліфти, він повинні опуститися до рівня першого поверху і заблокуватися, але перед цим повинні відкритися двері. Відключення споживачів струму. Системи життєзабезпечення переходять в аварійний режим. Сама система безпеки забезпечується від блоків безперебійного живлення.

Датчики пожежної сигналізації

В основі роботи датчиків пожежної сигналізації, що забезпечують виявлення зароджується пожежі, лежить розпізнавання фізичних явищ, якими супроводжується той чи інший вид загоряння, таких як виділення диму, тепла, різних випромінювань, продуктів згоряння і так далі. Через датчики інформація піддається програмі обробки, а потім виводиться в моніторинговий центр, відповідальний за безпеку. Датчики поділяються на два види: 1. Активні датчики. У них генерується постійний сигнал, що належить охоронній зоні. Якщо він змінюється, вони починають реагувати. 2. Пасивні датчики. Їх дія заснована на прямому зміні навколишнього оточення, що викликається загорянням. Крім того, датчики можуть відрізнятися за механізмом дії: робота за рахунок інфрачервоного механізму; за рахунок магнітокрасного механізму; за рахунок комбінованого механізму; реагування на розбиття скла; застосування периметральних активних перемикачів.

Монтаж пожежної сигналізації

Пожежна сигналізація включає в себе необхідні елементи, такі як сповіщувачі, блок управління, панель індикації, джерела живлення. Якщо Вам потрібна установка пожежної сигналізації, потрібно визначитися з типом, так як під кожен об'єкт, вона підганяється індивідуально. Залежно від Вашого об'єкту, пожежна сигналізація може бути з виведенням на пульт охоронної компанії, на реакцію диму, полум'я, і на різний тип властивості: вода, панна, порошок, аерозоль.

Сам монтаж пожежної сигналізації включає не тільки встановлення обладнання, а й прокладку всіх труб і проводів, і фінішну настройку всієї системи. Для надійності пожежної системи необхідна подальша її підтримка та обслуговування. Наша компанія готова надати весь комплекс робіт по встановленню пожежної сигналізації, налаштування та обслуговування.

Монтаж систем пожежогасіння

На етапі проектування систем пожежогасіння та вибору пожежної установки враховуються такі чинники як: призначення, площа і температурний режим приміщень, ступінь наповненості приміщень і матеріальний склад їх вмісту. Монтаж системи пожежогасіння досить складний, він вимагає організації злагодженої роботи багатьох комунікацій. Діяльність, пов'язана з установкою систем пожежогасіння, підлягає обов'язковому державному ліцензуванню. Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» виконають підбір найбільш придатною системи пожежогасіння та димовидалення для об'єкта будь-якого типу, розроблять проект і виконають монтаж обладнання будь-якої складності, проведуть сервісне та гарантійне обслуговування. Комплексний підхід і застосування високоякісного обладнання дозволяє нам гарантувати безвідмовну роботу систем пожежної безпеки в процесі експлуатації. Будь-які роботи з монтажу та обслуговування пожежних сигналізацій вимагають ліцензії, тому їх проведенням повинні займатися професіонали. Таких досвідчених фахівців може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу». Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: