Система безпеки для автостоянки

Система безпеки для автостоянки

Система безопасности для автостоянки

Системи безпеки автостоянки і парковки відкритого і закритого типу - це комплекс обладнання щодо забезпечення збереження автомобілів і безпеки руху по паркувальної площі. Системи складаються з обладнання для контролю пересування авто, обладнання для захисту від стороннього проникнення на стоянку, обладнання для безпечного перебування авто на території.

Коли водій залишає своє авто на стоянці або парковці, то сподівається що його власність залишиться цілою та неушкодженою. При підборі парковки звертає увагу на її місце розташування, рівень сервісу, вартість і безумовно - рівень безпеки!

По всіх вказаних вище причинах, якщо Ви наважилися на відкриття платного паркування, прийміть всі заходи надійної системи безпеки для Вашої парковки або автостоянки.

Системи безпеки і відеоспостереження для автостоянки

Для залучення більшої кількості автомобілістів, завдяки наданню вликого значення захисту для транспорту, рекомендують встановити систему відеоспостереження . Ця система також допоможе і Вам бути більш спокійним за свою справу.

Внаслідок встановлення відеоспостереження на автостоянках Вам надається можливість повністю контролювати і зберігати інформацію про транспортні засоби, що рухаються через проїзд. Це запобігає викраденню майна і викрадення автотранспорту. Завдяки функції визначення номерних знаків, з'являється можливість автоматичного відкриття воріт при в'їзді.

Також є можливість стежити за виконанням правил проїзду і запобігати виникненню аварійних ситуацій на стоянках. Аналізуючи статистику можливих злочинів, систему відеоспостереження варто встановлювати так, щоб контролювалися територія при в'їзді з контрольно пропускним пунктом і внутрішню площу стоянки. При необхідності можна встановити дозаходи для контролю над периметром автостоянки.

Завдяки системі відеоспостереження Ви надаєте найбільший ступінь захисту автотранспорту на території автостоянки і підвищуєте упевненість автолюбителів в цілості транспорту. Як показує статистика опитувань автолюбителів, в багатьох випадках вирішальну роль у визначенні місця стоянки грає наявність відеоспостереження на стоянці. Це вселяє почуття безпеки за свій транспорт!

Система контролю доступу для автостоянки

У більшості випадків для надання контролю доступу на автостоянці використовують встановлення шлагбауму механічного або ручного.

Шлагбаум - це механізм, представлений у вигляді стовпчика з планкою і противаги. Довжина планки дорівнює ширині стандартної смуги руху. Противагу використовують для зручності роботи з планкою.

Механізм відкриття шлагбаума може бути:

  • механічний,
  • ручний,
  • автоматичний,
  • віддалений доступ з пульта охорони,
  • за визначенням номерних знаків,
  • за допомогою ключ-карти або радіо-брелока.

Також є можливість управління автоматичним шлагбаумом за допомогою спеціалізованої радіо мітки малої потужності на автотранспортному засобі (реагує на наближення).

Можливе встановлення системи визначення номерних знаків на автотранспорті. Нинішні системи контролю безпеки для стоянок максимально автоматизовані і можуть фіксувати номерні знаки і колір автомобіля при будь-якої інтенсивності руху при в'їзді.

Відвідувачі можуть замовити різноманітні послуги оплати, такі як впровадження в систему терміналів або електронні платежі. Це дає можливість застосування в місцях колективно організованої стоянки, наприклад біля великих торгових комплексів.

Наша компанія забезпечує високий рівень послуг при проектуванні, монтажі і сервісному обслуговуванні систем відеоспостереження і систем контролю доступом . Ми також можемо запропонувати, на вибір замовника, широкий вибір систем, від дешевих аналогових відеокамер до дорогих IP-систем.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: