Системи безпеки для будинку

Системи безпеки для будинку

Система безопасности для дома

Система безпеки для будинку - це сукупність заходів, які спрямовані на збереження безпеки Вашого майна. Завдяки такому комплексу можна заздалегідь вичислити зловмисника ще до того моменту, як він встигне завдати шкоди. Завдяки контролю доступу ніхто сторонній не зможе зайти до Вашого будинку, а цілодобове відеоспостереження допоможе зафіксувати лиходія і вчасно зреагувати на незаконне проникнення.

Замовити системи безпеки для будинку

Команда наших фахівців допоможе Вам у виборі потрібного комплексу, а також якісно встановить систему під ключ. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, тому ми можемо коригувати комплекс згідно Ваших бажань та уподобань.

У нас Ви можете замовити встановлення всіх необхідних систем під ключ, будь-якої складності. За Вашим бажанням можна змінювати конфігурацію: додавати або прибирати певні опції, в залежності від вимог і бюджету.

Система контролю доступу до житлового будинку

Дана система дозволяє контролювати доступ до житлової території. Для цього на територію встановлюються автоматичні ворота, шлагбауми, а також електромеханічні засувки, які відкриваються тільки за допомогою спеціальної запрограммірованої карти, брелока або ключа. Також можливе встановлення біометричної системи, в такому випадку замість ключа Вам знадобиться лише відбиток пальця. Така система працює в автоматичному режимі і не залежить від Вашого місця знаходження.

Системы охранной безопасности дома

Система відеоспостереження для житлового будинку

Відеоспостереження для будинку це гарантія того, що на Вашу особисту територію не зайде ніхто без Вашого відома. За допомогою камер відеоспостереження, які можна розташувати на території будинку перед вхідними дверима і всередині будинку можна спостерігати за тим, що відбувається з чого завгодно, будь це спеціальний монітор, телевізор або ж мобільний телефон. У разі тривалої відсутності можна не турбуватися за будинок, Ви завжди зможете простежити за тим, що відбувається в режимі онлайн!

Охоронна сигналізація для житлового будинку

За допомогою сигналізації можна швидко вичислити зловмисника ще до того, як він проникне на територію житлового будинку. Система відразу реагує на вторгнення і подає сигнал "Тривога" з приймально-контрольного приладу на центральний пульт управління.

У таку систему входять датчики руху, датчики які реагують на розбиття скла, відкриття вікон і дверей. У злодія немає шансів пройти непоміченим через цей комплекс датчиків. Система відразу подає сигнал на пульт охорони.

Пожежна сигналізація для житлового будинку

охранная безопасность дома

Пожежа - явище не рідкісне та надзвичайно небезпечне. Якщо вчасно не виявити місце загоряння і не загасити, збитки можуть бути дуже великі. Дана сигналізація допоможе врятувати Ваше майно і здоров'я від жахливих наслідків. Вона зможе попередити господаря і пожежну охорону про виникнення пожежі та при необхідності евакуювати людей. У поєднанні з пожежогасінням система попереджає про пожежу і відразу його гасить, не давши йому розростися.

Комплекс пожежних сигналізацій поєднує в собі різні елементи, які чутливі до підвищення температури і появи диму.

Сучасні системи безпеки включають в себе повний комплекс різного устаткування, яке здатне захистити Ваш будинок від будь-якої небезпеки. У цей комплекс зазвичай входить система пожежної безпеки, система контролю і управління доступом, охоронна система, система відеоспостереження і відеореєстрації. При наявності таких систем Ви і Ваші близькі будуть відчувати себе в цілковитій безпеці.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» готова запропонувати свої послуги з проектування, встановлення, а також обслуговування будь-яких видів систем. Професіонали з величезним досвідом роботи і технічною освітою зроблять все швидко і якісно.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: