Системи безпеки для офісу в Києві

Системи безпеки для офісу в Києві

системы безопасности офиса

Системи безпеки офісу - це готове рішення для контролю і безпеки офісу (офісного центру) під ключ. Система включає в себе все можливе обладнання для гарантії безпеки персоналу та своєчасного попередження катаклізм і різного роду природних катастроф.

Для встановлення системи безпеки офісу необхідно оформити заявку у нас на сайті, або зателефонувати за вказаними телефонами. Ми швидко сформуємо комерційну пропозицію, а наша бригада оперативно виконає встановлення системи.

Сучасні системи безпеки офісу

Нашою компанією розроблена комплексна система безпеки для забезпечення ефективного захисту офісу та офісних приміщень. Це готове рішення включає в себе:

  • систему відеоспостереження,
  • систему контролю і управління доступом,
  • систему обліку робочого часу,
  • систему охоронної та пожежної сигналізації.

Це обладнання може бути змонтовано як комплексно так і окремо.

Системы безопасности для офиса

Відеоспостереження в офісі

Це кращий спосіб вести контроль над працівниками і забезпечити найбільш ефективну безпеку в офісі. За допомогою даної системи Ви зможете контролювати всі приміщення і територію з одного місця. А підключивши систему відеоспостереження до інтернету Ви зможете вести спостереження за своїм бізнесом прямо зі свого мобільного пристрою де б Ви не знаходилися. Встановивши відеоспостереження в своєму офісі Ви вирішите безліч проблем. Розглянемо деякі з них:

  1. збільшите безпеку Ваших співробітників,
  2. виключите можливість крадіжки в офісі,
  3. підсилите трудову дисципліну,
  4. збільшите працездатність колективу.

Навіть в малому залі можна встановити камеру відеоспостереження і забезпечити свою безпеку. На сьогоднішній день існує безліч камер спостереження з функцією 360, які можуть знімати інформацію навіть у важкодоступних місцях. Ми підберемо і спроектуємо систему відеоспостереження найбільш підходящу під Ваші потреби.

Система контролю управління доступу (СКУД) і обліку робочого часу в офісі

Дана система дозволяє контролювати вхід і вихід людей на робочі місця, запізнення і ранні відходи, перекури і тривалі обіди. Проконтролювати в'їзд на офісну парковку. Ця система не що інше, як прохідна оснащена турнікетом або шлагбаумом запрограмована під визначений ключ. За допомогою цього ключа система зчитує і визначає його власника і в автоматичному режимі дає інформацію про проходження ним контрольної точки у вигляді графіків. Ця система полегшить роботу бухгалтерії, і служби безпеки. Виключіть проходження сторонніх на територію, цим убезпечить співробітників від злодійства і рейдерських захоплень, що останнім часом зустрічається дуже часто. Така система може бути навіть на самому маленькому офісі. Досить встановити магнітний замок на вхідні двері. Системы безопасности офиса

Пожежна і охоронна сигналізації в офісі

Для забезпечення безпеки життя співробітників та їхніх речей застосовують дане обладнання. На сьогоднішній день система пожежної та охоронної сигналізації є обов'язковою згідно вимог законодавства.

Ці системи позбавлять Ваш бізнес від несанкціонованого проникнення на територію, а також сповістить Вас про виникненні ознак пожежі. Ці дві системи як правило монтується спільно і підключаються до одного контрольного блоку, що значно здешевлює цю систему. Ця система є найбільш доступною для захисту підприємства. Наша компанія в найкоротший термін підбере і змонтує найефективнішу і найменш витратну систему безпеки бізнесу для Вашого офісу. </pМонтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: