Системи безпеки для складу в Києві

Системи безпеки для складу в Києві

Системы безопасности на складе Встановлення системи безпеки для складу - стратегічно важливий крок для будь-якого підприємства, а іноді й основний! І саме склад необхідно убезпечити в першу чергу, адже саме він найбільше схильний до пограбувань навіть з боку працюючого персоналу. Щоб не працювати у збиток, і йти за наміченим планом, слід дотримуватися основних правил безпеки і контролю в складських приміщеннях.

Як говорилося раніше, кожен окремий випадок вимагає різних систем безпек, і конфігурацій. Наша компанія реалізувала більше 1000 успішних проектів - так що Ви можете довірити нам безпеку Вашого бізнесу! Зателефонуйте нам і ми оперативно сплануємо і проведемо прорахунок на встановлення системи.


Встановлення системи безпеки на складі

Від чого залежить підбір необхідного обладнання для системи безпеки складу:

 • Розташування складських приміщень.
 • Специфіка майна, що зберігається.
 • Можливість доступу персоналу.
 • Розмір і форма додаткової території.
 • Входи і виходи на територію складу.

Кожен окремий випадок вимагає різних систем безпеки, і конфігурацій. Наша компанія реалізувала більше 1000 успішних проектів - так що Ви можете довірити нам безпеку Вашого бізнесу і створення системи безпеки на складі! Зателефонуйте нам, і ми оперативно сплануємо і розробимо кошторис проекту.

системы безопасности на складе

Відеоспостереження для складу

Відеоспостереження на складі дозволяє вирішити ряд завдань:

 • Віддалений контроль діяльності на складі.
 • Контролювати діяльність персоналу.
 • Фіксувати відвідувачів, номера заїжджають і виїжджають автомобілів.
 • Спостереження за зонами навантаження і вивантаження товару.
 • Цілодобове спостереження.
 • Використовувати записи, в разі спірних питань.

Відеоспостереження - це перше, про що потрібно подбати власникам складу, так як дозволить контролювати діяльність і підвищити продуктивність працівників, захистить від дрібних (а іноді і великих) крадіжок з боку співробітників, допоможе знайти злодіїв.

Система контролю доступу для складу

купить системы безопасности склада Якщо Ваш склад містить приміщення з різним рівнем доступу, то така система стане незамінним помічником. Система контролю доступу для складу дозволяє:

 1. Контролювати доступ в певні приміщення, відповідно до статусу власника картки.
 2. Облік приходу і відходу працівників на робочі місця.
 3. Моніторинг перебування співробітників в різних місцях складу.

Така система відмінно доповнить відеоспостереження, тому що за необхідністю Ви побачите в системі: хто де перебував, в який час, що дозволить Вам подивитися записи необхідної камери, в потрібний час. Коли запис йде цілодобово тривалий час - дуже важко знайти необхідний момент. Тепер все що стосується співробітників - Ви будете знати від системи, яка легко відсортує необхідні для Вас відомості.

Так само є стратегічно важливі місця, які ви б хотіли приховати від більшості співробітників. Наприклад, логічно було б закрити охоронну рубку де зберігаються сервера і відеореєстратори , щоб ніхто не міг завдати їм шкоди, залиште доступ тільки охоронцям, в такому випадку коло підозрюваних звузиться, і винні будуть покарані.

Охоронна сигналізація для складу

Охоронна сигналізація дуже важлива для складу, адже не завжди охоронець знаходиться в «бойовій готовності», людський фактор такий, що монотонна робота викликає сонливість і неуважність. Чи то справа, якщо задзвонить сирена, яка вказує на місце проникнення. Так що сигналізація на складі - найбільш ефективний спосіб захисту для складу.

Зазвичай датчики встановлюються на всіх в'їздах на терріторію, особливо важливі місця навантаження товару, всі входи в складські приміщення, і навіть, вікна. На кожному вікні першого поверху. Для зчитування руху встановлюються різні датчики, в залежності від місця:

 • Інфрачервоні датчики руху.
 • Акустичні датчики (фіксують звук розбитого скла).
 • Променеві датчики.

Пожежна сигналізація для складу

Якщо для захисту Вашого майна, пожежна сигналізація має, скоріше, бажаний характер, то для захисту життя співробітників складу - обов'язковий. У будь-якому місці, де працюють люди, роботодавець несе відповідальність за їх життя. Сигналізація допомагає вчасно повідомити всім, хто знаходиться на території про небезпеку, що наближається і покинути будівлю. Дорожчі протипожежні системи, крім пожежної сигналізації, включають:

 1. Багаторівневу систему пожежогасіння . Вздовж стелажів прокладаються труби з водою, коли спрацьовують датчики диму, вони включаються, і виходить щось на кшталт душу.
 2. Дренчерної установки, з автоматичними або ручними управліннями. Використовується для того щоб захистити технічні і важливі складські зони від вогню, створюють ефект водяної стіни.

системы безопасности склада

Монтаж системи безпеки на складі

До таких важливих зон, як склад, треба підходити комплексно. Вище описаний - стандартний набір, який відповідає всім нормам контролюючих органів, і звичайно, забезпечує максимальний захист майна власника. Якщо використовувати всі ці системи, в кінцевому підсумку, Ви заощадите дуже багато грошей, і всі вони окуплять себе сповна.

Проектування повинні робити фахівці, тому як кожен об'єкт унікальний. Зателефонуйте нам, ми приїдемо, зробимо необхідні заміри, і складемо план, який найбільш підійде Вашому складу. У кожного клієнта, свої критерії: хтось хоче максимально безпечно, з найкращих компонентів, що не дивлячись на ціну, а хтось навпаки - дуже обмежений бюджет. Ми обов'язково прислухаємося до Вас і виконаємо замовлення будь-якої складності, на будь-який гаманець.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: