Системи безпеки магазину в Києві

Системи безпеки магазину в Києві

Встановлення систем безпеки для магазину - це монтаж комплектів обладнання призначених для забезпечення безпеки роботи персоналу в магазині, а також гарантії збереження Вашого майна, товару і прибутку. Системи безпеки складаються з комплексу заходів для захисту життєдіяльності персоналу і відвідувачів, а також систем для запобігання крадіжок та інших негативних дій.

Прибуток і успіх Вашого магазину безпосередньо залежить від правильно налаштованої і змонтованої системи безпеки. І безпеку, і контроль магазину це питання, до яких потрібно підходити комплексно. Нижче ми навели приклад проекту "магазин". Зверніть увагу, що це ідеальна модель як для великого супермаркету (молла), так і маленького гастроному (бутика).

Системи безпеки для магазину

Замовте готове рішення для контролю і безпеки магазину під ключ, зателефонувавши нам. Ми швидко і професійно виконаємо розрахунок, спроектуємо, а наша бригада оперативно змонтує систему відповідно до проекту.

Нам достатньо всього 3 дні, щоб провести всі необхідні роботи, і навчити Ваш персонал! Ми несемо повну відповідальність за виконані роботи і даємо на неї гарантію. Надаємо повний сервіс з обслуговування встановленої системи.

Ефективність систем безпеки магазину

Це рішення дозволяє без особливих зусиль контролювати всю територію магазину будь то торговий центр або маленький магазинчик. Ця система безпеки дозволить Вам запобігти, виявити та довести злодійство. Контролювати працівників каси. Сповістити охорону про всі види порушення по всій території магазину. Убезпечити свій бізнес, робітників і покупців від загоряння. Чи безпечно закривати магазин на ніч без ризику. Запобігти і швидко зреагувати на спробу пограбування.

Даною системою безпеки не нехтує жоден власник магазину.

Розглянемо повний комплект системи безпеки з розрахунку на невеликий маркет. Сюди увійде:

  1. Система відеоспостереження.
  2. Система контролю доступу.
  3. Пожежна і охоронна сигналізації.

Встановлення відеоспостереження в магазині

Охранная безопасность магазина Вирішивши що Вам необхідне встановлення відеоспостереження в магазині Ви зробите величезний внесок в безпеку свого бізнесу. Ось що знадобиться для здійснення цього завдання:

Камери відеоспостереження

Їх, як правило, підбирають судячи з конструкції будівлі магазину. Встановлюють таким чином, щоб в огляді камер було видно все до найдрібніших подробиць. Від цього залежить і кількість камер відеоспостереження необхідних для монтажу. Значно можна скоротити кількість камер використовуючи камери з оглядом в 360º.

Камери зазвичай встановлюють на вході / виході, над кожною касою, уздовж кожного товарного ряду в дві сторони, а якщо використовувати поворотні камери відеоспостереження , то встановлюється одна по центру. ще їх ставлять у всіх кутах і на парковці, якщо вона є.

Відеореєстратор

Це частина системи відеоспостереження, яка передає картинку на монітор, робить запис, і передає дані з камер в інтернет як в режимі онлайн, так і для зберігання даних на сервер.

Монітори

Для чого потрібні монітори пояснювати не будемо. Кількість моніторів безпосередньо залежить від кількості камер розташованих у Вашому магазині.

Система контролю доступу для магазину

Без цієї системи просто не може існувати жоден маркет. Система контролю доступу (СКД) забезпечує розмежування доступу між відвідувачами і персоналом, направляє потік покупців тільки в доступні для його місця. Контроль доступу включає в себе різні турнікети і шлагбауми, рамки, доводчики дверей та ін. Для управління цією системою використовують комп'ютер зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

Охранная безопасность в магазине

Охоронна і пожежна сигналізація для магазину

Встановлення охоронної сигналізації в магазині забезпечить швидке реагування працівників охорони на спробу злому або грабежу в Вашому магазині. Така система працює за допомогою датчиків, сповіщувачів та контрольних панелей, які збирають і обробляють інформацію про стан сигналізації.

Відповідно до законів України про пожежну безпеку кожен магазин повинен бути оснащений пожежною сигналізацією , систему гасіння пожежі та оповіщення про нього теж бажано встановити. Крім усього ще обов'язково потрібно навчити персонал правильній поведінці під час загорання і застосування обладнання. Всі працівники повинні в обов'язковому порядку бути ознайомлені з правилами та інструкціями з поведінки під час пожежі згідно штатного розкладу.

Також досить ефективною системою охорони є пультовий контрольдіяльністю об'єкта. Великою популярністю користується установка такої послуги, як "тривожна кнопка". Цей спосіб захисту торгової точки від бандитизму є одним з найбільш затребуваних, і недорогих за вартістю. Так що забезпечити охорону магазину таким способом може дозволити собі навіть починаючий підприємець.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження, охоронних систем, системи контролю доступу та систем пожежогасіння для Вашого магазину. Фахівці нашої компанії мають необхідну технічну освіту та багатий досвід роботи.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: