Система Контролю і Управління Доступом (СКУД)

Система Контролю і Управління Доступом (СКУД)

Важливою частиною безпеки різного бізнесу є система контролю і управління доступом.

Ця система включає комплекс технічних засобів, які можуть контролювати і обмежувати доступ людей і автотранспорту на підконтрольній території. Система контролю і управління доступом також може обмежувати переміщення співробітників і відвідувачів на території, що охороняється.

Все обладнання, яке використовується для захисту вашого майна, такого як будинок, ділянка землі, і інші об'єкти, об'єднано в один сервер, який працює з однією базою даних автотранспорту і співробітників підприємства. Устаткування, яке використовується в системі контролю і управління доступом, може бути найрізноманітнішим від камер відеоспостереження, настінних зчитувачів пластикових карт, домофонів до шлагбаумів і турнікетів. Це все істотно підвищує рівень безпеки.

Найпоширеніші системи контролю та управління доступом є контактні і безконтактні. Контактні системи - кодові клавіатури, системи на відбиток пальця, ключі типу Touch Memory. Безконтактні - це картки, за сітківці ока, радіо брелоки та інші.

Залежно від вимог до системи контролю та управління доступом їх можна розділити на три основні групи: автономні, центральні або мережеві і універсальні. Автономні - інформація не контролюється операторами і не передається охороні. Центральні - вся інформація переходить до охорони, яка і управляє виконавчими пристроями. Універсальні - вони працюють в мережевому режимі, а при необхідності переходить на автономний режим.

Найдешевшої система контролю і управління доступом є електронний замок у вигляді електромеханічної засувки. При цьому можна встановити будь-які електромагнітні замки. Ці замки можна встановлювати на будь-які двері (з металу, дерева або металопластику). А електронний замок можна встановлювати механічний, магнітний або електромеханічну засувку. Вся конструкція контролю і управління доступом включає в себе: замок (електромеханічний або електромагнітний), контролер, зчитувач ключів і кнопку виходу.

Також можуть встановлюватися більш складні системи контролю та управління доступом. У служби охорони з'являється можливість визначати особистість людини, що проходить через систему доступу. При цьому відвідувач або працівник пред'являє свою картку, а у охорони висвічується на комп'ютері фотографія і вся інформація про господаря карти. Можливість проходу, при цьому, визначає або охоронець або автоматичний режим при використанні турнікетів.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини