Необхідність установки систем контролю доступу

Необхідність установки систем контролю доступу

 

В умовах сьогоднішніх реалій установка 2834систем контролю доступу є нагальною потребою. Системи контролю допомагають обмежити доступ сторонніх осіб на територію об'єкта, контролювати час приходу і відходу з роботи персоналу підприємства. Фіксуючи інформацію про всіх осіб, що проходять через пункт контролю, система допомагає службі охорони в забезпеченні безпеки підприємства. Система контролю проста у використанні. Особам, які отримують доступ на підприємство, видається індивідуальний код, що містить всі необхідні відомості. На пункті пропуску розміщують прибори для зчитування інформації. після оброзабезпечення безпеки певного виробничого об'єкта. До переваг системи контролю доступу можна віднести безперебійність роботи і автономність, легкість в обслуговуванні, простий монтаж, можливість спільної роботи з системою, що забезпечує безпеку, швидке реагування системи, практичність і універсальність.

В системі контролю доступу є комп'ютер, підключений до контролера (панель для зберігання необхідної підприємству інформації). Складні системи забезпечені декількома контрольними панелями. Важливим елементом системи контролю є зчитувач інформації, наявної на мапі співроика. Карті - ідентифікатором присвоюється індивідуальний номер, що забезпечує надання доступу на територію підприємства або до відповідних робочих кабінети.

Найбільш часто використовують автономні і мережеві системи контролю доступу.
Автономні системи відрізняються простотою установки і легкістю використання. Системи складаються з контрольної панелі, зчитувача, джерела живлення. Автономна система забезпечує обслуговування тільки одного входу, і виконує мінімальні функції.
Мережеві системи передбачають безпосередній зв'язок з комп'ютером, і мігт обслуговувати багато входів на територію підприємства. Система забезпечує запис і збереження всієї отриманої інформації, можливість ведення обліку відпрацьованого часу. Система контролю доступу має зв'язок з усіма системами, встановленими в приміщенні, наприклад, системою оповіщення про пожежу.

Компанія «Сучасні Системи Безпеки Бізнесу» виконує проектування і монтаж систем контролю і управління доступом будь-якого рівня складності. Фахівцями підприємства проводиться технічне обслуговування встановлених систем, надаються безкоштовні консультації та навчання персоналу.

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини