Система контролю і управління доступом - 1

Система контролю і управління доступом

Система контролю і управління доступом

Система контролю і управління доступом (СКУД) - це комплекс технічних засобів, призначений для обмеження переміщення людей в приміщеннях, будівлях і по території об'єкту, що охороняється.

Принцип роботи системи контролю та управління доступом заснований на зчитуванні кодів з носяться ідентифікаторів (або біометричних показників людини) і їх порівнянні з кодами закладеними в пам'яті системи, для визначення права проходу співробітника на територію, що охороняється. Основними складовими системи контролю доступу є електронні ідентифікатори, які видаються співробітникам об'єкту, що охороняється і зчитувачі, що встановлюються біля входу на територію, що охороняється, які їх розпізнають код доступу, записаний на електронний ідентифікатор. Якщо система дозволяє доступ, то виконавчі пристрої (замки, турнікет, шлагбаум), керовані контролером, розблокують доступ.

установка систем контролю і управління доступом в даний час стала невід'ємною частиною робіт по організації системи безпеки і ефективності праці будь-якого підприємства. Монтаж системи контролю доступу дозволяє не тільки підвищити рівень безпеки, але і скорочує витрати на її забезпечення, так як система контролю і управління доступом не вимагають для свого обслуговування великої кількості персоналу, і економічні в споживанні електроенергії.

Установка системи контролю та управління доступом можлива для будь-яких приміщень. Офісні приміщення, прохідна, входи в цеху, адміністративні будівлі або інші типи приміщень, що охороняються оснащуються перегороджують розладами (замками, турнікетами, шлагбаумами) та зчитувачами різного типу ідентифікаторів.

Турнікети - поширене обладнання систем контролю доступу, яке застосовується в інтеграції з іншими системами безпеки. Вони давно стали звичним засобом забезпечення порядку і безпеки. Економлячи нерви і кошти, вони надійно працюють на прохідних, в закритих зонах підприємств і всюди, де необхідно здійснити контроль і управління доступом в охоронювану звін у.

До турнікетів відноситься досить широке коло типів обладнання і їх моделей. Це і популярні трехштанговие турнікети-триподи, і роторні турнікети (повнопрофільні і полупрофільние). Так само виділяють різні типи хвірток та інші обмежувачі проходу.

Трехштанговий турнікет або трипод набув значного поширення, ймовірно, завдяки компактності, низької вартості, стильному оформленню та можливості використання при великому потоці людей. Даний турнікет складається з трьох обертових штанг, розташованих під кутом 120 градусів один до одного на спеціальній голівці. Одна з штанг турнікета постійно перегороджує недозволений системою контролю доступу прохід.

Турнікети «хвіртка» можуть бути зроблені у вигляді штанги або дверки, зустрічаються і двостулкові орні турнікети-хвіртки, які забезпечують більшу ширину проходу. Турнікети-хвіртки розміщують при вільному проході в одну сторону, і обмеження проходу в іншу. Вони часто встановлюються на виході, коли на вході стоять турнікети триподи. Однак турнікети хвіртки можуть використовуватися і для організації проходу в двох напрямках.

Полупрофільний роторний турнікет про адает більшим ступенем захищеності, ніж трипод або хвіртка, і, як правило, використовується на об'єктах з більш високими вимогами щодо захисту. Цей турнікет - конструкція заввишки близько метра, з трьома або чотирма лопатями, зафіксованими на вертикальній повертається осі. Лопаті турнікета виготовлені у вигляді суцільних стулок або як паралельно встановлені трубки.

Повнопрофільними роторний турнікет - це трьох або Чотирьохлопатевий "вертушка" в повний зріст людини. Це допомагає запобігти будь-яку спробу несанкціонованого проходу через загороджувальний механізм. Лопаті такого турнікета бувають виконані у вигляді скляних стулок або металевих трубок.

Турнікети можна оснащувати додатковими пристроями, наприклад, лічильниками проходів, пристроями звільнення проходу при евакуації, світлодіодними індикаторами стану, пристроями для віддаленого управління, зчитувачами різних технологій, спеціальними реєструючими датчики для виявлення і запобігання спробам перестрибування і пролезания.

shlagbaum_konstrukciya У сучасному місті шлагбаум використовується для управління в'їздом на території промислових підприємств і організацій, готелів і банків, логістичних центрів і торгових центрів. Шлагбауми є ефективним засобом контролю і управління доступом на особисті, громадські та виробничі території.

За час свого існування шлагбаум мало змінився за своєю суттю, але сильно змінився технічно і зовні. Сучасні шлагбауми - це автоматичний пристрій, яким керують дистанційно. Механізм, автоматичного шлагбаума може бути гідравлічним або електромеханічним. Шлагбаум складається з електродвигуна, редуктора, балансування пружини і стріли. Стріла шлагбаума в залежності від пропонованої моделі становить від 2 до 12 м. Важливою характеристикою шлагбаума є час відкривання (закривання), для різних моделей воно становить від 1,5 до 10 сек.

Завдяки вбудованій системі виявлення перешкоди, шлагбауми забезпечують високу безпеку людей і машин. М'який бампер на стрілі шлагбаума не залишить навіть дрібних подряпин на автомобілі. Крім того для забезпечення безпеки проїзду використовуються фотоелементи та індукційніПерші детектори SMA (фіксація факту присутності автомобіля в заданій зоні проїжджої частини).

Шлагбаум управляється дистанційно з брелока-передавача або за допомогою різноманітних пристроїв управління: ключ-вимикач, магнітні або проксіміті карти. При відключенні харчування, шлагбаум переводиться в режим ручного управління.

Автоматичні шлагбауми мають безліч додаткових функцій: автоматичне закривання, синхронна роботи двох шлагбаумів, складна стріла і безліч інших корисних можливостей які дозволяють налаштувати шлагбаум так як це потрібно Вам. Для обмеження широкого проїзду може бути використано два шлагбаума які синхронізуються між собою.

Якщо на Вашому підприємстві ще не встановлена система контролю доступу, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» пропонує Вам свої послуги. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83



Цiкавi записи Останні новини