Системи контролю доступу та обліку робочого часу

Системи контролю доступу та обліку робочого часу - це сучасні комплексні рішення питань безпеки та управління персоналом. Системи контролю доступу та обліку робочого часу призначені для автоматизації пропускного режиму на об'єкті, що охороняється і обліку робочого часу персоналу із застосуванням технологій ідентифікації людини по біометричного ознакою (відбитку пальця), проксіміті-карт, персонального PIN-коду.

Незалежно від кількості співробітників і розміру підприємства система контролю доступом та обліку робочого часу дозволяє організувати доступ на територію, що охороняється і в його приміщення (кабінет директора, складські приміщення, серверні кімнати та ін.).

Купити систему контролю доступу та обліку робочого часу в Києві

Крім вирішення питань контролю доступу, система здійснює облік робочого часу співробітників, що призводить до підвищення трудової дисципліни і мотивації персоналу. Впровадження даної системи значно спрощує роботу підприємства, позбавивши персонал від рутинного збору даних, складанні цьоия звітів, відомості інформації в одну базу даних.

Призначення СКД:

  • Контроль доступу (входу / виходу) співробітників, клієнтів, відвідувачів в Ваш офіс або інші приміщення.
  • Управління доступом до Вашого офісу для певного кола осіб в залежності від часу доби і днів тижня.
  • Повна статистика перебування певних осіб у Вашому приміщенні або на території (функції обліку робочого часу). Причому, крім точного часу і дати входу і виходу людини в кожне приміщення, надається інформація про спроби проникнення людини в закриті для нього приміщення.

Різновиди систем контроль доступу:

Автономні - це системи контролю доступу, які не підключаються до комп'ютера. З автономної системи контролю доступу можна отримати ніяких звітів і вести моніторинг подій. Система дозволяє тільки внести в пам'ять контролера пропуску, через які співробітники будуть здійснювати прохід. При втраті пропуску з системи доведеться видаляти всі пропуску, так як немає можливості видалити саме один загублений пропуск.

Мережеві - це контроль доступу, який вважається найбільш ефективним. Володіє широкими возможностми, зручністю, а так само більш високим рівнем безпеки за рахунок того, що Ви в режимі реального часу можете управляти своєю системою контролю доступу і отримувати всі необхідні для Вас звіти.

СКУД системы купить

Як працюють системи контролю доступу та обліку робочого часу

Система контролю доступу та обліку робочого часу є мережевою системою, але в разі втрати зв'язку між сервером і точками доступу відбувається автоматичний перехід на автономний режим роботи. У базі даних внутрішньої пам'яті терміналу може зберігатися до 1400 записів співробітників і до 3500 подій. Робота системи в автономному режимі здійснюється без втрати інформації в журналі подій.

Оперативний обмін даними між центральним офісом і віддаленими філіями необхідний для підприємств з розгалуженою структурою. Система контролю доступу та обліку робочого часу також дозволяє центрального офісу отримувати повну об'єктивну інформацію про роботу територіально віддалених філій.

Також система контролю доступу та обліку робочого часу автоматично фіксує події приходудогляду, реальний час перебування співробітників на робочому місці. Система враховує запізнення і переробки, відповідно до виробничого календаря, розкладом і індивідуальним графіком роботи кожного співробітника і / або відділу. Вся інформація надходить в єдиний журнал, за даними якого формуються всі необхідні звіти.

Керівник фірми або компанії, впроваджуючи систему контролю доступу та обліку робочого часу, не тільки отримує додатковий інструмент контролю за своїми кадрами і службами, а й підвищує ефективність роботи служби безпеки, кадрового відділу та бухгалтерії, озброюючи їх сучасними інструментами для роботи.

Вартість установки системи контролю доступу та обліку робочого часу

Установка та підключення обладнання

Контролера локального (СКД)

350 грн

Контролера мережевого (Сурва + СКД)

500 грн

замку електромагнітного

200 грн

Замку ригельного електромагнітного

300 грн

замку електромеханічного

350 грн

доводчика

200 грн

зчитувача накладного

300 грн

зчитувача врізного

350 грн

Датчика закриття на вікно / двері накладної

100 грн

Датчика закриття (геркон) виразний (прихований)

250 грн

Налаштування програми (Сурва)

Від 500 грн

Створення бази даних за 1 запис

30 грн

Налаштування локального контролера

350 грн

реле управління

100 грн

Монтаж і прокладка кабельних ліній:

Прокладка резистивного (ємнісного кабелю) м.п.

100 грн

Підготовка периметра для установки мікрохвильового / інфрачервоного бар'єру м.п.

20 грн

Монтаж пластикового короба м.п.

9,5 грн

Прокладка кабелю відкритим способом м.п.

9,5 грн

Прокладка кабелю в гофротрубе м.п.

12,5 грн

Прокладка кабелю в пластиковому коробі м.п.

9,5 грн

Прокладка кабелю в металлорукаве м.п.

12,5 грн

Прокладка кабелю за розбірним стелею м.п.

12,5 грн

монтаж розеток

50 грн

Монтаж коробки розподільчої

50 грн

Обтиск, підключення раз'ёма RJ-45, RJ-11, BNC, RCA

20 грн

Штроблення стін за м.п.

Від 40 грн

Робота на висоті більше 3 метрів

+ 10%

Робота поза приміщенням при температурі нижче 10 градусів

+ 10%

Увага! Ціни на монтаж систем залежать від курсу долара і обсягу робіт.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» виконує проектування, монтаж і установку системи контролю доступу та обліку робочого часу, забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування системи контролю доступу.
Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини