Системи обліку робочого часу

Система обліку робочого часу - це інструмент для контролю часу роботи персоналу. Ви дізнаєтеся, скільки працівникам надається час на роботу. Ви можете підрахувати точну кількість часу, проведеного співробітником на своєму робочому місці. Ви можете дізнатися про запізнення і перекури, ранні відходи з роботи.

Як правило, система навчання робочого часу (Сурва) працює в системі контролю доступу (СКД). Також є варіанти установки Сурва окремо, для цього задіяні організаторські здібності.

Купити систему обліку робочого часу

Ви втомилися від недобросовісних працівників, а проконтролювати все не вистачає часу? А може ви втомилися переплачувати по зарплатах і хочете знати скільки дійсно приділяють роботі ваші підлеглі? Тоді система обліку робочого часу це те що вам потрібно!

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає повний спектр послуг зі створення комплексної системи безпеки на об'єкті. В тому числі, наші фахівці мають величезний досвід в проектування, встановлення та налаштування систем обліку робочого часу. Обладнання, що поставляється перевірено часом і має повну гарантію. У разі необхідності допоможемо в створенні бази даних співробітників і її заповненням, навчимо операторів роботі з системою обліку робочого часу, надаємо цілодобову технічну підтримку по телефону і виїзд фахівця на об'єкт.

Все необхідне обладнання для організації та встановлення ви зможете знайти в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. З будь-яких питань ви можете проконсультуватися з нашими провідними фахівцями зателефонувавши нам за номерами гарячої лінії.

Чим вам допоможе система обліку робочого часу

Ця система допоможе вам контролювати місце розташування співробітників, складати детальний звіт по робочому часу співробітника за певний період часу (день, тиждень, місяць). Система складається з сервера зі спеціальним програмним забезпеченням, контролера і зчитувача. За зчитувача розрізняють види Сурва, вони бувають карткові, брелочная і біометричні.

Системы контроля рабочего времени

Програма обліку робочого часу

Це один з основних елементів системи УРВ, ця програма встановлюється на сервер. Принцип роботи програми обліку робочого часу складається в періодичному «опитуванні» (автоматично або в ручному режимі) контролерів системи і зчитування подій з них, систематизації інформації та надання даних користувачеві.

Програми різних виробників відрізняються один від одного кількістю функцій контролю і звіту, якістю та зручністю інтерфейсу.

Хронометраж робочого часу

Це вид звіту системи УРВ в якому детально розписані всі пересування персоналу по точках проходу протягом певного проміжку часу. Хронометраж робочого часу може складатися за конкретний день, тиждень, місяць або певний проміжок часу.

Він перестав бути основними видами звітів і застосовується, в основному в разі претензій персоналу на роботу системи.

Графік обліку робочого часу.

Можна ще назвати графіком робочого часу, це функція яка дозволяє контролювати запізнення і ранні відходи персоналу. Графік УРВ спочатку визначається в налаштуваннях програми і далі при формуванні звіту по робочому часу програма сама звертає увагу користувача на ранні відходи і запізнення персоналу.

Системи контролю доступу та обліку робочого часу

У комплексі уявляю собою систему безпеки закритій території або приміщення. СКД і Сурва надає функції ефективного дистанційного керування доступом персоналу до об'єктів, а також контролю за місцезнаходженням і можливістю обліку робочого часу персоналу.

Ця система є невід'ємною частиною комплексної системи безпеки на об'єкті, що охороняється поряд з відеоспостереженням і охороною.

Системы учета рабочего времени купить

Термінал обліку робочого часу

Складається з двох зчитувачів (вхід, вихід) контролера і замку. Термінал УРВ встановлюється на точку проходу, збирає інформації про що проходить персоналі і передає її на сервер. Контролер також управляє замком на точці проходу за певними правилами, отриманим з сервера. сучасні термінали обліку робочого часу також комплектуються доводчиком і датчиком відкриття дверей для надання повної інформації про стан точки проходу.

Біометрична система обліку робочого часу

Це сучасна система обліку робочого часу, яка працює на основі сканування та аналізу однієї з біометричних характеристик людини. Біометрична система обліку обліку робочого часу дозволяє максимально виключити несанкціонований доступ, передачу ключа, несанкціоновану позначку про початок робочого дня або його закінчення.

На сьогоднішній день біометричні системи обліку робочого часу можуть працювати з відбитками пальців (найдоступніший і найпоширеніший варіант), сканування сітківки ока, аналіз фото особи, аналіз голосу. Недоліком біометричних систем є так звана «несработка». Справа в тому, що при скануванні людина може відчувати певний дискомфорт (навіть страх), при цьому з організмом відбуваються деякі зміни (зволоження рук або очей, часте моргання, тремтіння рук і т.д.) і, відповідно, системі необхідно повторне проходження процедури ідентифікації. Згодом персонал звикає проходження процедури і кількість «несработок» зменшується.

Підсумований облік робочого часу

Так само підсумковий облік робочого часу звіт по робочому часу сформований за якийсь регламентований (звітний) період часу (тиждень, місяць, квартал, рік). Підсумований облік робочого часу (підсумковий облік робочого часу) можна узгодити на програмному рівні з бухгалтерською програмою (наприклад, 1С) та нараховувати за допомогою нього заробітну плату сотруднікам.в меню програми, в якому, задаючи вихідні характеристики (конкретний персонал, місце, час), можна отримати місце розташування зазначеного персоналу.
Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини