Готові комплекти систем відеоспостереження / відеодомофонів

Готові комплекти систем відеоспостереження / відеодомофонів

Як не дивно, але жоден виробник камер видеонаблюдения камер відеоспостереження і інших компонентів, нічого не робить готових комплектів. Це викликано тим, що кожен проект унікальний, вимагає абсолютно різних компонентів, і має на увазі установку професіоналам. Насправді ж часто люди самостійно виробляють монтаж, так як потреба в захисті є, а дозволити собі додаткові витрати може НЕ кожен. Раніше до нас часто зверталися люди за консультацією, і ми прийняли рішення компонувати самі готові комплекти відеоспостереження. В нашому магазині Ви знайдете їх, а в подальшій статті дізнаєтеся: що потрібно для відеоспостереження, на що звернути увагу при монтажі, і як самостійно поставити відеоспостереження будинку.

Готові комплекти
Что входит в комплект видеонаблюдения:

  1. Видеорегистратор . Може бути як у вигляді «коробочки», так і у вигляді плати, яку необхідно вставити в комп'ютер. Більш докладніше про види відеореєстраторів Ви можете ознайомитися у нашій статті, присвяченій підбору відеореєстраторів.
  2. Камери . Камер буває неймовірне безліч. Для початку потрібно розібратися скільки камер необхідно для Вашого об'єкту, і далі вибрати аналогову або мережеву. Якщо Вам необхідний віддалений доступ за допомогою інтернет, то вибір буде очевидний - IP камери. Зверніть увагу, що Вибираючи будь-який тип камер - відеореєстратор повинен бути таким же, тобто: IP камери + IP відеореєстратор. Більш докладно про види, характеристикам і можливості різних камер прочитайте в нашій статті, це дозволить Вам правильно підібрати потрібні компоненти.
  3. Жорсткий диск , на якому будуть зберігатися дані, вставляється в відеореєстратор. Ось обсягу пам'яті обраного жорсткого диска залежить кількість часу, який буде записуватися і зберігатися. В середньому дві - чотири тижні досить, після чого запис починається по колу, Стираючи спочатку. Таким чином, ви будете завжди бачити останні 2-4 тижні.
  4. Блок живлення . Власне, забезпечує харчуванням всю систему відеоспостереження.
  5. Кабелі для передачі відео-та аудіо (за потребою) сигналу, а також для харчування. Вибираючи IP систему відеоспостереження, 1 кабель виконує відразу обидві функції. Як правильно підібрати кабель - читайте в нашій спеціальній статті.
  6. Комплектуючі . Це можуть бути кріплення, як статичні, так і поворотні, щогли для камер і т.п. Більше про це можна прочитати в статті: поради професіоналів.

Готові комплекти відеоспостереження, з метою самостійної установки, найчастіше, вибирають люди для приватної власності: в квартиру, приватний будинок, на дачу, в гараж; або ж дрібні підприємці: в невеликий офіс, маленький магазин, бутик, склад. Звичайно, монтаж справа тонка, особливо це стосується складнощів, під час установки камер на вулиці. Обов'язково слід вибирати для вуличного відеоспостереження: екрановані кабелі, камери, з антивандальним корпусом, і звичайно, особливу увагу варто приділити кріпленням - вони повинні бути найбільш міцними, тому що діапазон колихання до 3 мм, зміщує огляд камери на цілих 3 метри! Набагато простіше проводити встановлення всередині будинку.

Якщо Ви не відчуваєте гостру потребу у великій і складній системи відеоспостереження, І хочете встановити самостійно, Ви знайдете в нашому магазині готові комплекти на 2, 4 і 8 камер. Це найбільш стандартні комплекти, які підходять під середньостатистичні вимоги. Дизайн камер вважається найбільш вдалим - купольний, який підійде до будь-якого інтер'єру. В інтернет-магазин SSBB - кращі ціни і кращий вибір в Україні на відеоспостереження.

Якщо у Вас залишилися питання - зателефонуйте нам, ми з радістю надамо Вам допомогу і консультацію:

(044) 333-88-99 (096) 875-77-51 (099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: