Установка камер відеоспостереження

Установка камер видеонаблюдения в Киеве Установка камер відеоспостереження - це комплекс заходів і дій, здійснюваний кваліфікованими фахівцями SSBB, необхідний для монтажу і повноцінного функціонування системи відеоспостереження.

Установка камер спостереження може бути здійснена як після створення повноцінного проекту системи відеоспостереження, так і без попереднього проекту. У разі розміщення камер відеоспостереження виключно за бажанням замовника, без дотриманняя заходів забезпечення безпеки від проникнення, компанія SSBB перебирає відповідальності. Ми даємо гарантію на установку камер тільки при розробці проекту нашим фахівцем!

Установка камер відеоспостереження в місті Київ

Наша компанія протягом 5 років успішно займається установкою різних видів камер відеоспостереження в місті Київ та Київській області. Нам довірили свій бізнес більш 500 клієнтів і повністю залишилися задоволені. Ми не просто встановлюємо різного виду камери спостереження ми ще і поставляємо все необхідне обладнання для установки.

Ми завжди враховуємо Всі ваші побажання клієнтів і нюанси в розробці систем відеоспостереження які стосуються індивідуальних особливостей приміщень або відкритій території. Виробляємо проектування та всі необхідні тестіровкі, налаштовуємо все згідно побажань і вимог замовника.

Установка видеонаблюдения Киев

Ми розробили готові рішення відеоспостереження

У розділі сайту " Комплекти відеоспостереження " Ви знайдете вже готові комплекти обладнання для відеозйомки в приміщеннях і на відкритій терріторіі. Це обладнання зарекомендувало себе як краще для вирішення багатьох питань відеоспостереження. Комплекти можна коригувати і змінювати за бажанням, для цього просто зателефонуйте нам і ми допоможемо зібрати комплект камер підходить саме Вам.

Створення проекту на установку відеоспостереження

При розробці проекту відеоспостереження, наші фахівці:

  • з'ясовується тип відеокамер, який буде використаний на об'єкті;
  • Оберіть найкращі місця установки камер спостереження;
  • погодить відповідні для замовника способи перегляду знятого відеоматеріалу;
  • при необхідності запропонує интеграцю системи відеоспостереження з іншими системами безпеки;
  • на основі отриманої інформації розробляється проект - встановлення відеоспостереження.

В обох випадках відбувається попередня консультація з менеджером по телефону, виїзд фахівця на об'єкт, укладення договору, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та фінальний розрахунок.

Монтаж і установка камер відеоспостереження

Установка видеонаблюдения Для монтажу камер відеоспостереження на вулиці або на територіїсирих неопалюваних приміщень, підійдуть варіанти з захистом стандарту IP66 і IP67. Для монтування камер в добре опалювальному і сухому приміщенні підійдуть будь-які типи камер.

Буде потрібно налаштувати рівень чутливості для приміщень зі штучним освітленням. Також слід враховувати розташування джерел світла, які можуть засвітити зображення, при установці камер відеоспостереження.

Встановити відеоспостереження в офісах, торгових залах, будь-яких приміщеннях - значить запобігти ризику крадіжок, спроби заворушень, своєчасно виявити несанкціоновані проникнення на охоронювані об'єкти або територію. </p
Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини