Монтаж IP камер відеоспостереження

Монтаж IP камер відеоспостереження

Основна частина побудови систем безпеки - це система відеоспостереження, так як вона дозволяє повністю контролювати те, що відбувається на території, що охороняється, будь то офіс, квартира, стоянка автомобілів, на території підприємств або державні установи. Наявність гарної системи відеоспостереження допоможе вчасно відстежити позаштатні ситуації, які можуть призвести до негативних наслідків.

Установка відеоспостереження - це робота фахівців з комплексного монтажу обладнання. Втім, наявність практичної інформації про основні моменти по установці і наладці систем відеоспостереження буде вельми корисним і дозволить уникнути основних помилок. А якщо заздалегідь, в процесі формування комерційної пропозиції, звернутися до кваліфікованого фахівця з монтажу систем відеоспостереження та запросити його на об'єкт, то можна отримати детальну професійну консультацію з усіх питань щодо установки відеоспостереження.

системи відеоспостереження , є надійність в експлуатації, а не економічність або сучасне обладнання . У свою чергу, довгу роботу без ремонту визначає правильна установка відеоспостереження, яка зроблена особами, які мають відповідну кваліфікацію. А безграмотна інсталяція обладнання високої вартості і всієї системи часто зводить нанівець роботу відеокамер і всієї системи в цілому.

Ремонт системи відеоспостереження можна розділити на три категорії: гарантійний, терміновий і плановий.

Плановий ремонт відеоспостереження, по-іншому, можна назвати «обслуговування відеоспостереження». Плановий ремонт проводиться при діагностиці працездатності відеоспостереження, в терміни, встановлені при укладенні договору з клієнтом.

Гарантійний ремонт системи відеоспостереження здійснюється тією компанією, яка розробляла систему відеоспостережея, тобто здійснювала проектні та монтажні роботи. Він проводиться по гарантії, якщо фірма, яка встановлювала систему відеоспостереження, дотримується відповідних гарантійні зобов'язання.

Потреба в терміновому ремонті відеоспостереження виникає раптово, і ситуація, яка сприяє виникненню неполадок при терміновому ремонті системи відеоспостереження, зазвичай виникає спонтанно. Терміновий ремонт системи відеоспостереження повинен проводитися в короткі терміни, неполадки повинні бути усунені швидко і ефективно, інакше зволікання з ремонтом відеоспостереження, може загрожувати втраті відеоконтролю на об'єкті, що охороняється.

Необхідність в установці відеоспостереження може бути різною. Наприклад, в заміському будинку установка камери дозволить власникові бути спокійним за його боргом відсутності, він завжди буде в курсі, що відбувається у нього вдома. В офісі начальник зможе контролювати процес роботи співробітників. Бачити, чим вони займаються протягом усього робочого дня. Якщо це велика компанія, то камери значитеьно полегшать роботу охоронців. Будь-яка спроба крадіжки або незаконного проникнення буде припинена на початковій стадії.

Установка відеоспостереження будинку проводиться з метою цілодобового контролю в режимі реального часу. І дозволяє здійснювати оперативний контроль за подіями, що відбуваються на об'єкті.

Установка відеоспостереження в офісі дасть можливість не тільки встановити контроль збереження матеріальних цінностей, а й підвищити ефективність роботи персоналу. При цьому об'єкт знаходиться під «пильним оком» цілодобово. Використовуючи мережеві сервери або відеореєстратори, власники приміщень можуть в будь-який момент за допомогою Інтернету побачити приміщення, що охороняється в режимі реального часу, з будь-якої точки, де є «всесвітня павутина», а так само подивитися архівні відео- і аудіозаписи. 1372638528_kamera_nabludeniya

Установка відеоспостереження для магазину - невід'ємна частина системи безпеки торгівлі. Відеоспостереження для магазина призначене для контролю за збереженням товару (як одне з компонентів комплексного захисту), контролю та роботою продавців-консультантів, охоронців і т.д. Необхідно також відзначити і захист продавців від несумлінних покупців (скарги на неправильну здачу, брутальна поведінка та ін.). Не зайвим буде і звернути увагу на захист Вас від несанціонірованной продажу «лівого» товару на Вашій торговельній точці (стосується невеликих магазинів і торгових точок).

Вартість комплексу системи відеоспостереження складається з коштів на оплату обладнання та монтажних робіт. У більшості випадків, основна частина ціни на установку відеоспостереження доводиться на обладнання.

Пам'ятайте, що нерозумна економія на етапі підбору обладнання може в подальшому призвести до додатковими витратами, адже тільки якісне обладнання для відеоспостереження буде служити багато років і дасть якісну відеозапис, яким можна буде скористатися при необхідності.

ign: justify; "> Проектування систем відеоспостереження є також не маловажним фактором в установці і монтажі систем безпеки. Висока кваліфікація і досвід фахівця з установки дозволить спроектувати ідеальну модель відеоспостереження - з максимальним покриттям і без сліпих зон.

Завершальним етапом установки відеоспостереження є її монтаж. При цьому важливо виконати установку не тільки швидко, але і якісно, і без шкоди для зовнішнього вигляду приміщення.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» є справжніми професіоналами і мають величезний досвід, виробляють установку систем відеоспостереження будь-якої складності, а також за бажанням замовника встановлюють всілякі функції. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(093) 875-77-51Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: