Відеоспостереження в місті Київ

Відеоспостереження в місті Київ

Купити відеоспостереження в місті Київ від надійних виробників

видеонаблюдение КиевКомпания "Современные Системы Безопасности Бизнеса" на протяжении многих лет внедряет инновационные технологии в системы безопасности. Мы занимаем лидирующие позиции в проектировании и установке систем видеонаблюдения, уже более 10 лет. Нам доверяют более 4000 клиентов!

У нас Ви можете купити відеоспостереження для офісу, квартир, для дому та заміської ділянки, відеоспостереження нерухомості і території будь-яких масштабів.

В інтернет магазині SSBB Ви знайдете такі типи камер для внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження:

 • HD-SDI камери.
 • Speed Dome камери.
 • Купольні камери відеоспостереження.
 • Аналогові і IP відеокамери.
 • Кольорові і чорно-білі камери.
 • Відеоспостереження з інфрачервоним підсвічуванням.
Комплект відеонагляду для магазину або кафе

Комплект відеонагляду для магазину або кафе

ЗамовитиДетальніше
Комплект відеонагляду для офісу

Комплект відеонагляду для офісу

ЗамовитиДетальніше
Комплект відеонагляду для складу

Комплект відеонагляду для складу

ЗамовитиДетальніше
Комплект відеонагляду для дому

Комплект відеонагляду для дому

ЗамовитиДетальніше

Готові комплекти відеоспостереження

Виходячи з багаторічного досвіду в підборі та встановлення обладнання для відеоспостереження, ми розробили найоптимальніші комплекти. Ми підібрали надійні системи які найбільш успішно працюють для різних видів охоронюваних територій і бізнесу. Детальніше дізнатися про комплекти систем спостереження Ви можете в розділі"комплекти відеоспостереження".

Переваги замовлення обладнання у нас:

 • Доступні ціни. Монтаж і настройка відеоспостереження розраховується індивідуально під ваші вимоги і масштаби об'єктів.
 • Безкоштовний виїзд консультанта. Досвідчений фахівець приїде до вас на об'єкт вже в день замовлення послуги. Виїзд майстра і його консультація абсолютно безкоштовні!
 • Гарантія на установку. Ми беремо на себе повну відповідальність за якість і працездатність обладнання. Виробляємо регулярне обслуговування відеоборудованія і наладку. Надаємо гарантію на всі види послуг!
 • Сучасність систем. У нас Ви можете купити будь-які інноваційні системи відеоспостереження. Особливою популярністю користуються роботизовані камери і камери підтримують цифрові протоколи. Ми продаємо комплекти для відеозйомки працюють в режимі реального часу онлайн, через Інтернет.
 • Надійність обладнання. У питаннях безпеки, не може бути сумнівів. Тому ми ретельно перевіряємо всі обладнання яке продаємо. Ми встановлюємо системи останнього зразка, які мають найкращі характеристиками, що забезпечують безперебійну роботу.
 • Аудит безпеки. Ми також проведемо аудит для пошуку найбільш вразливих місць на вашому об'єкті/території.

За багато років роботи, ми вивчили і проаналізували всі нюанси і особливості які виникають при установці камер відеоспостереження в різних типах приміщень і на відкритому просторі. Точне проектування, підбір найбільш відповідного устаткування і його розподіл по периметру яке виконують фахівці SSBB гарантує повний контроль над територією і Вашим майном. Встановивши системи відеоспостереження SSBB Ви будете впевнені у своїй безпеці, збереження майна і зможете тримати контроль над усіма об'єктами!

Системи відеоспостереження SSBB


Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: